d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prison Break - Útěk Z Vězení
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 11 2007 12:51pm
Quote (st3pix @ Tue, 11 Dec 2007, 19:50)
JEN SE NEDÍVEJ NA TŘETÍ, STRAŠNÁ KOKOTINA


tak jako víš jak určitě se teď nebudu dívat na třetí když sem neviděl ani celou první biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Dec 11 2007 03:03pm
Quote (FF-speed @ Tue, Dec 11 2007, 06:51pm)
tak jako víš jak určitě se teď nebudu dívat na třetí když sem neviděl ani celou první biggrin.gif


od tebe prvni veta na cze and svk foru, co dava smysl. to je na gz topic
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 11 2007 03:19pm
Quote (Leri @ Tue, Dec 11 2007, 10:03pm)
od tebe prvni veta na cze and svk foru, co dava smysl. to je na gz topic


čekám na další díl ;p se03

This post was edited by Runn3r on Dec 11 2007 03:19pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 11 2007 03:31pm
Quote (Leri @ Tue, 11 Dec 2007, 22:03)
od tebe prvni veta na cze and svk foru, co dava smysl. to je na gz topic


To víš, ale musel sem se snažit sad.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 12 2007 02:15pm
Omfg 3 serie drsna smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 15 2007 05:33am
Právě sem dokoukal 1x22 ....

Za chvíli půjdu na druhou sérii

Zatím kladné dojmy wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 15 2007 06:18am
Quote (FF-speed @ Sat, 15 Dec 2007, 12:33)
Právě sem dokoukal 1x22 ....

Za chvíli půjdu na druhou sérii

Zatím kladné dojmy wink.gif


tak to si viděl asi z celýho seriálu to nejlepší biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll