Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 06:57pm)
ne dalsi flame... personal attack

takze jediyn kdo ma v hlavicce se nasrano si ty
edit1: pisu bez diakritiky... ale to jsi urcite jeste nepoznal
edit2: sob hihi too

rad bych jen podotkl, ze ty jsi s vaznym flamem zacal, takze ti ty srajdy tecou i usima

ad edit1: ano vsiml, neměl bych? nicmene chyba ve slove slibene se netyka diakritiky

and check this:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=4511817&f=264&st=30takze peace

TO fifky-OVA: jo a muj nazor je zase moje vec... nemam proste rad manekyny/disco typky...A myslim ze kdyby mel mrdku na hlave, tak s nim u jednoho stolu v ty hospode nesedis

(a samozrejme vim, ze slo o hyperbolu

(to znamená nadsázka Miku

))
This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 01:34pm