d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Live From Ostrava > Slibene fota Zde :)
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 3 2007 01:16pm
Quote (Mike OV @ Mon, 3 Sep 2007, 20:15)
heru


ja vim wink.gif asi jedinej
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 01:30pm
Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 06:57pm)
ne dalsi flame... personal attack wink.gif takze jediyn kdo ma v hlavicce se nasrano si ty
edit1: pisu bez diakritiky... ale to jsi urcite jeste nepoznal

edit2: sob hihi too wink.gif


rad bych jen podotkl, ze ty jsi s vaznym flamem zacal, takze ti ty srajdy tecou i usima wink.gif
ad edit1: ano vsiml, neměl bych? nicmene chyba ve slove slibene se netyka diakritiky tongue.gif

and check this: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=4511817&f=264&st=30

takze peace wink.gif

TO fifky-OVA: jo a muj nazor je zase moje vec... nemam proste rad manekyny/disco typky...A myslim ze kdyby mel mrdku na hlave, tak s nim u jednoho stolu v ty hospode nesedis wink.gif
(a samozrejme vim, ze slo o hyperbolu tongue.gif (to znamená nadsázka Miku wink.gif ))

This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 01:34pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 3 2007 01:34pm
If You Want Peace...Prepare For War
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2007 02:34pm
Quote (Leri @ Mon, Sep 3 2007, 07:34pm)
If You Want Peace...Prepare For War


wub.gif I love you
To josef: Nemužeš člověka soudit podle toho jak vypadá wink.gif Mike se o sebe stará tím že si než někam jde nageluje vlasy očistí boty oholi fusy a da si voňavku wink.gif ok tak si řeknu že takovy člověk bude asi čistý a uděla na druheho lepší dojem wink.gif ..Kdežto když vidim někoho poprve <tim nechcu řikat že se mi nelibil čara a compar> a je oblečeny jak největši vandrak smrdi etc ~ co si pak o něm mam myslet wink.gif

This post was edited by Runn3r on Sep 3 2007 02:36pm
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 3 2007 02:41pm
hašišmarjá, ja proste nemam rad gelisty, tak sem si z nej vystrelil tongue.gif nemyslel sem to zle... ale jeho reakce si zaslouzila odplatu tongue.gif

EDIT to Mike: tady jsou fotky ze srazu a muj "flame" se tykal tech fotek... btw on tu je nejaky topic Flame? smile.gif

This post was edited by Josefista on Sep 3 2007 03:06pm
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 3 2007 02:50pm
Quote (Josefista @ Mon, Sep 3 2007, 08:41pm)
hašišmarjá, ja proste nemam rad gelisty, tak sem si z nej vystrelil tongue.gif nemyslel sem to zle... ale jeho reakce si zaslouzila odplatu tongue.gif


np ...
edit: kdyz uz tak si to nemusel psotovat tady... pac tady je tema o sraz ne o flamu wink.gif

This post was edited by Mike OV on Sep 3 2007 02:50pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 3 2007 03:51pm
mééé já chtít taky ale maxímalně do phy biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 3 2007 03:55pm
Quote (Mike OV @ Mon, Sep 3 2007, 07:57pm)

edit2: sob hihi too wink.gif


HI. kknp. thnx. me pro.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 4 2007 11:21am
Quote (Josefista @ Mon, Sep 3 2007, 07:30pm)
rad bych jen podotkl, ze ty jsi s vaznym flamem zacal, takze ti ty srajdy tecou i usima wink.gif
ad edit1: ano vsiml, neměl bych? nicmene chyba ve slove slibene se netyka diakritiky tongue.gif

and check this: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=4511817&f=264&st=30

takze peace wink.gif

TO fifky-OVA: jo a muj nazor je zase moje vec... nemam proste rad manekyny/disco typky...A myslim ze kdyby mel mrdku na hlave, tak s nim u jednoho stolu v ty hospode nesedis wink.gif
(a samozrejme vim, ze slo o hyperbolu tongue.gif (to znamená nadsázka Miku wink.gif ))


Ja jsem je taky nemel donedavna rad.. ani ted je porad vsechny nemusim.. ale ja ty synku chapu proc se tak oblikaji a uz taky pomalu uvazuju o zmene satniku biggrin.gif viz. foto biggrin.gif


Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Sep 4 2007 11:25am
vim ze jsme rikal ze jsme psat nebudu ale toho si nejde vsimnout




fifky ty ses mi libil hnedka jak jsem te videl

This post was edited by sapier on Sep 4 2007 11:27am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll