d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Sraz V Ostrave > jo, dojede i carodej!
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 04:46am
ste se zbláznili 350 km kvůli pár blbečkům smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Sep 2 2007 04:46am
Quote (Runn3r @ Sun, 2 Sep 2007, 10:37)
škola na piču wink.gif ja chcu jit zase na pracak biggrin.gif přijeďte všichni wink.gif uplně cela praha plzeň etc wink.gif a pak ostrava na prágl wink.gif gg

a přemluvte vojtika ať jde taky na sraz smile.gif


paráda Vary nemusejou tongue.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Sep 2 2007 04:50am
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 10:34am)
skola je pro decka


dalsi bezvyznamny post
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 04:51am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 10:46am)
ste se zbláznili 350 km kvůli pár blbečkům smile.gif


~ blbečka maš v trenkach ty kokote ušaty

Quote (FF-speed @ Sun, Sep 2 2007, 10:46am)
paráda Vary nemusejou tongue.gif


aji ty přijedeš ofc wink.gif

This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 04:52am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 2 2007 05:01am
Quote (undead_lord @ Sun, 2 Sep 2007, 11:50)
Quote (CarodeJ @ Sun, Sep 2 2007, 10:34am)
skola je pro decka


dalsi bezvyznamny post


vouch
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 05:07am
Quote (Esantin @ Sun, Sep 2 2007, 11:01am)
vouch


tak si dam taky +1
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 05:12am
ty si ten příklad kvůli komu tam nikdo dál než z ostravy nepojede biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 05:13am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 11:12am)
ty si ten příklad kvůli komu tam nikdo dál než z ostravy nepojede biggrin.gif


napiš to tak ať to ma smysl ta věta wink.gif nebo sem nějaky hloupy pač větě : ty si ten přiklad kvůli komu tam nikdo dál než z ostravy nepojede - nerozumim uglystupid1.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 2 2007 05:14am
Quote (Runn3r @ Sun, Sep 2 2007, 12:13pm)
napiš to tak ať to ma smysl ta věta wink.gif nebo sem nějaky hloupy pač větě : ty si ten přiklad kvůli komu tam nikdo dál než z ostravy nepojede - nerozumim uglystupid1.gif


to se budete učit za dva roky v mluvnici. Mě ta věta dává úplně normální smysl
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2007 05:15am
Quote (Killer111 @ Sun, Sep 2 2007, 11:14am)
to se budete učit za dva roky v mluvnici. Mě ta věta dává úplně normální smysl


tak mi ji rozepiš ať ji pochopim wink.gif
jako že nikdo nepojede na prahu kvuli mě ?

This post was edited by Runn3r on Sep 2 2007 05:16am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll