d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > a vse co se ho tyka
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Sep 7 2007 05:26pm
Quote (ICodyI @ Fri, 7 Sep 2007, 23:07)
ME IS NOOB


vouch
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 8 2007 05:50am
Quote (Josefista @ Fri, Sep 7 2007, 10:05pm)
co si myslite o sestave na 3v3 : nec,trap,baba?
zatim mi prijde dost ucinnaprekvapive sme kropili i team bab nec ama


Jiste je to dobre hratelna sestava ... ale z par duelu se neda objektivne soudit ...
take zalezi na sehranosti teamu a individualnich schopnostech hracu (nemluve o pingu, equipu ap)

This post was edited by Rakiii on Sep 8 2007 05:50am
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 8 2007 05:57am
Quote (Rakiii @ Sat, Sep 8 2007, 11:50am)
Jiste je to dobre hratelna sestava ... ale z par duelu se neda objektivne soudit ...
take zalezi na sehranosti teamu a individualnich schopnostech hracu (nemluve o pingu, equipu ap)


jojo, me spis zajimalo proti jakym teamum se muze projevit jako nedostacujici
A rakiii, chtel jsem se zeptat, ty se vyznas v sosnach: Jak nastatovat poor blizznu s plain sks? max block je jasnej, str taky, ale poměr vita/energy?

This post was edited by Josefista on Sep 8 2007 05:57am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 8 2007 06:24am
jose: předpokládám že necro má max LR nebo aspoň 5+ kvůli range i duration jinak nevím.

Každopádně, tahle sestava se mi hodně líbí , už kvůli tomu že jedním z mých nejoblíbenějších 2v2 teamů je assa nec (lr) , takže tady doplněná o bara (amp) , rozhodně zajímavé a silné.

řek bych že budou mít velké problémy vs team Ama pala barb/nec a vs team Barb blizz fb nebo Asn blizz druid ( jak asn tak nec jsou velmi slabí proti blizzně v tvt)
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Sep 8 2007 01:46pm
Quote (Josefista @ Sat, Sep 8 2007, 11:57am)
jojo, me spis zajimalo proti jakym teamum se muze projevit jako nedostacujici
A rakiii, chtel jsem se zeptat, ty se vyznas v sosnach: Jak nastatovat poor blizznu s plain sks? max block je jasnej, str taky, ale poměr vita/energy?


jedes spiritbuild? mas mana life scs 3x stats nebo jenom sami shity?

moje fb soso s plain sks (ale 3x scs) ma 1.2k life / 1.6 nebo 1.7 many (spiritbuild)

doporucuju aspon 1.7k many s wizim

This post was edited by undead_lord on Sep 8 2007 01:46pm
Member
Posts: 16,363
Joined: Jan 18 2007
Gold: 350.00
Warn: 20%
Sep 9 2007 04:31am
co je to za kurvu
Member
Posts: 16,363
Joined: Jan 18 2007
Gold: 350.00
Warn: 20%
Sep 9 2007 04:32am
mně vživotě nikdo nenakropil LOL
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 9 2007 04:38am
Quote (FrozenShadow @ Sun, 9 Sep 2007, 12:32)
mně vživotě nikdo nenakropil LOL


shut the fuck up LOL
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 9 2007 05:11am
Quote (FrozenShadow @ Sun, Sep 9 2007, 10:32am)
mně vživotě nikdo nenakropil LOL


co ty seš za čuráčka, hmmm?
To unlu: neni spirit, je to whistans/lidless build... ten nejlevnejsi, naky scs life mana mam ale tak 25-30 stats.... takze shity smile.gif 1.7k many , ok, I will aim for that smile.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Sep 9 2007 05:47am
Quote (Josefista @ Sun, Sep 9 2007, 11:11am)
co ty seš za čuráčka, hmmm?
To unlu: neni spirit, je to whistans/lidless build... ten nejlevnejsi, naky scs life mana mam ale tak 25-30 stats.... takze shity smile.gif 1.7k many , ok, I will aim for that smile.gif


1.7k many zatim

az budes mit lepsi veci tak 1.8,1.9 , ale to vsechno ofc zalezi na tobe jak hrajes. Nekdo hraje i s 1.6 many. Jinak mam u blizny 1.9k many/ 1.6k life. Budu se snazit o 2k mana 1.7life
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll