ja mam irskeho vlkodava, nejvetsi plemene na svete ( aspon mylsim ), jinak ja se v psech nejak moc nevyzbam, rekl bych, ze ubu toho vi dalkoe vice.
jde o to, abys homel rad a mel chut se mu venovat a cas, aby te neomrzel po par mesicich, treba jako moji sestru a musim s eted starat o dva, coz jsem nemel v planu.
jinak na zacatek, bych doporucil nejakeho klidneho, pratelskeho psa, ne zadne bojove plemeno, jsou dost tezci zvladnout jejich povahu.