d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Proč Se Mě Vše Tak Sere ? > hmmm ?
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Oct 3 2007 10:53am
No to snad neni pravda, ja si tady ctu celej tenhle srdceryvnej topic, s tim ze taky prihodim nejakou svoji "supr" radu a ono uz je to vic jak mesic stary. biggrin.gif
Thx Black_WoH wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 3 2007 11:44am
Quote (Rapyjer @ Wed, 3 Oct 2007, 17:53)
No to snad neni pravda, ja si tady ctu celej tenhle srdceryvnej topic, s tim ze taky prihodim nejakou svoji "supr" radu a ono uz je to vic jak mesic stary. biggrin.gif
Thx Black_WoH wink.gif


icon_pointr.gif en retard
Member
Posts: 5,337
Joined: Mar 9 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2007 11:14am
Quote (otko @ Thu, Aug 23 2007, 07:01pm)
zeby koniec prazdnin?


vouch
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 4 2007 12:53pm
Quote (Rapyjer @ Wed, Oct 3 2007, 04:53pm)
No to snad neni pravda, ja si tady ctu celej tenhle srdceryvnej topic, s tim ze taky prihodim nejakou svoji "supr" radu a ono uz je to vic jak mesic stary. biggrin.gif
Thx Black_WoH wink.gif


zdalo se mi to jako zajimavi tema .. kazdej ma problemy nekdy .... ale vis co nak to zaostalo to topic tak zacnem odznova? biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2007 01:10pm
nechapu proc kdyz te to tak sere tak to ventylujes takove veci o umrti se moc tady nehodi. jinak je mi te lito pokud je to tak jak rikas jen to umrti tvoje stara me nezajima wink.gif
edit: rezou si zily baby s chlapu ne chlapy s baby jaj vyhledej lekarskou pomoc

This post was edited by sapier on Oct 4 2007 01:15pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 4 2007 01:24pm
Quote (sapier @ Thu, Oct 4 2007, 07:10pm)
nechapu proc kdyz te to tak sere tak to ventylujes takove veci o umrti se moc tady nehodi. jinak je mi te lito pokud je to tak jak rikas jen to umrti tvoje stara me nezajima wink.gif
edit: rezou si zily baby s chlapu ne chlapy s baby jaj vyhledej lekarskou pomoc


to bylo vazne moudre biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2007 02:04pm
Quote (Leri @ Thu, Oct 4 2007, 08:24pm)
to bylo vazne moudre biggrin.gif


dik biggrin.gif heart2.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 4 2007 02:14pm
Quote (sapier @ Thu, Oct 4 2007, 08:10pm)
nechapu proc kdyz te to tak sere tak to ventylujes takove veci o umrti se moc tady nehodi. jinak je mi te lito pokud je to tak jak rikas jen to umrti tvoje stara me nezajima wink.gif
edit: rezou si zily baby s chlapu ne chlapy s baby jaj vyhledej lekarskou pomoc


jistě, jistě asi vám to ani nepříde ale já když vidím včeličku brouzdat z květu na květ a zachovávat tak kontinuitu života.. sem k smrti dojat !
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2007 03:26pm
Quote (Sobcz @ Thu, Oct 4 2007, 09:14pm)
jistě, jistě asi vám to ani nepříde ale já když vidím včeličku brouzdat z květu na květ a zachovávat tak kontinuitu života.. sem k smrti dojat !


PEDOFIL!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 4 2007 10:55pm
Quote (sapier @ Thu, Oct 4 2007, 10:26pm)
PEDOFIL!


těší mě, Sob wink.gif

edit: rofl.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 4 2007 10:55pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll