Quote (sapier @ Thu, Oct 4 2007, 08:10pm)
nechapu proc kdyz te to tak sere tak to ventylujes takove veci o umrti se moc tady nehodi. jinak je mi te lito pokud je to tak jak rikas jen to umrti tvoje stara me nezajima

edit: rezou si zily baby s chlapu ne chlapy s baby jaj vyhledej lekarskou pomoc
jistě, jistě asi vám to ani nepříde ale já když vidím včeličku brouzdat z květu na květ a zachovávat tak kontinuitu života.. sem k smrti dojat !