d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pvp > tipy rady kecáni otázky
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 23 2007 02:00pm
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 07:31pm)
Quote (Lua @ Thu, 23 Aug 2007, 19:55)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 04:21pm)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif


sračka nemáš fgs na pravýho auradina co dokáže mít resy jinak hned hebneš char podle sebe za to koupíš vše nic extra ale koupiš myslím že za 245fg uděláš ele drua hammera možná mága ale na to nemáš skill jak hrát tak ani statnout traperku babu bys taky dal za ty fgs
jak sem řekl záleží na tobě ale auradin.... za mě říkám v žadným případě
edit uděláš ho dobry lidi tě absnou nebo než je killneš tak tě zabijí nebo přebijou tvou convi a budeš v řiti stačí jeden lvl convi druhej hráč ma full a a ty máš sníženo


se etn skill musí taky nějak naučit wink.gif


lua se ho neucil, ten se s nim narodil

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 23 2007 05:08pm
Quote (pugacov @ Thu, Aug 23 2007, 08:00pm)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 07:31pm)
Quote (Lua @ Thu, 23 Aug 2007, 19:55)
Quote (fifky-OVA @ Thu, Aug 23 2007, 04:21pm)
Quote (Esantin @ Thu, Aug 23 2007, 04:16pm)
Quote (fifky-OVA @ Thu, 23 Aug 2007, 14:58)
Jaky char by se dal koupit za 245 fg scnl?


určitě nějakej jo hoto+spirit trapperka biggrin.gif
nebo auradin


hmm ten auradin me vzdycky docela zajimal.. jak on vlastne funguje? biggrin.gif


sračka nemáš fgs na pravýho auradina co dokáže mít resy jinak hned hebneš char podle sebe za to koupíš vše nic extra ale koupiš myslím že za 245fg uděláš ele drua hammera možná mága ale na to nemáš skill jak hrát tak ani statnout traperku babu bys taky dal za ty fgs
jak sem řekl záleží na tobě ale auradin.... za mě říkám v žadným případě
edit uděláš ho dobry lidi tě absnou nebo než je killneš tak tě zabijí nebo přebijou tvou convi a budeš v řiti stačí jeden lvl convi druhej hráč ma full a a ty máš sníženo


se etn skill musí taky nějak naučit wink.gif


lua se ho neucil, ten se s nim narodil


omyl kvůli mágovi jsem sem musel dokonce překopat config

This post was edited by Lua on Aug 23 2007 05:08pm
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 24 2007 12:04am
Tak ti nevím.. mě všecko v čem je hammer nějak na pvp nebere. kor hammer/foh to bych si museol ruce useknout kdybych to hrál.. osobně zůstanu třeba u asky.. teď objevuju krásy ghosta.. nebo klasicky sorc blizz nebo fb
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Aug 24 2007 02:17am
ja nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej .. proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master biggrin.gif

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.

This post was edited by undead_lord on Aug 24 2007 02:18am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 02:20am
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej .. proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master biggrin.gif

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Aug 24 2007 02:51am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 08:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej .. proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master biggrin.gif

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


to nebylo na tebe ^^

ty ses ptal na char za 245 fg

za 245 fg si muzes poridit jakykoli char, jaky chces. Ale s vecma to bude horsi smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 24 2007 03:02am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 24 2007 03:39am
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 24 2007, 09:02am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs


jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 24 2007 04:34am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:39am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 24 2007, 09:02am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs


jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?


trapka

Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 24 2007 05:23am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:39am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 24 2007, 09:02am)
Quote (fifky-OVA @ Fri, Aug 24 2007, 09:20am)
Quote (undead_lord @ Fri, Aug 24 2007, 08:17am)
ja
nechapu lidi, ktery zacnou hrat 1 postavu 2 tydny a kdyz dostanou kotel
v pvp tak si zacnou myslet, ze ten char je na hovno a uvidi treba
nekoho jineho hrat jiny char a hned si mysli ze ten char je dobrej ..
proboha lidi, za 14 dni se z vas nestane master:D

hrajte s 1 typem a naucte se za nej pokud chcete pvp.


co by jsi mi doporucil ty ''mastere'' ?


za 245 fg si pořídíš docela v klidu hammera který by mohl i něco zabít, nebo FB Light sorc, I trapku , I necra ale vše to bude se základní výbavou plain sks a 20 life scs


jj vsak tohle by mi uplne stacilo.. jen jaky char by tak pro me byl dobry na zacatek?


Hašišmarjá, nechces se nas rovnou zeptat jesli si mas neska vzit trenky nebo slipy? hraj co se ti libi nejvic omg

This post was edited by Josefista on Aug 24 2007 05:23am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll