d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Debily Co To Necetly
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 20 2007 07:24am
Quote (z3r0. @ Mon, Aug 20 2007, 09:49am)
Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 01:49am)
Quote (Killer111 @ Fri, Aug 17 2007, 05:54pm)
opět tragédie.
opět hodně nezdařený pokus jak se zviditelnit
opět absolutně na nic téma

burn in hell debile, když to nedokážeš ani přeložit


LOL, owned smile.gif btw, cetl to tady nekdo? tongue.gif


ne, souhlasím se sobem.

Quote (Sobcz)
pro lidi co se umej chovat v normalnim zivote neni problem prezivat tady na foru


taky souhlasim
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 20 2007 08:25am
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 20 2007 08:26am
Quote (Leri @ Mon, Aug 20 2007, 02:25pm)
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"


nene, debilove sou nezivotny smile.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2007 01:10pm
Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 02:26pm)
Quote (Leri @ Mon, Aug 20 2007, 02:25pm)
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"


nene, debilove sou nezivotny smile.gif


a TI debilove, ne TY debilove... Aspon myslim...
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,890.88
Aug 20 2007 01:43pm
Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 02:26pm)
Quote (Leri @ Mon, Aug 20 2007, 02:25pm)
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"


nene, debilove sou nezivotny smile.gif


[b] ten debil

debil bez debila jako pan bez pana -> muzsky zivotny v mnoznem cisle se pise mekke i
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 20 2007 02:37pm
Quote (Sebasti @ Mon, Aug 20 2007, 07:10pm)
Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 02:26pm)
Quote (Leri @ Mon, Aug 20 2007, 02:25pm)
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"


nene, debilove sou nezivotny smile.gif


a TI debilove, ne TY debilove... Aspon myslim...


kde ctes "TY" ?biggrin.gif ja to v nazvu topicu nevidim biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 20 2007 05:13pm
a vy ste omezenci a zase ste me nepochopili tongue.gif

ja vim ze me moc neznate... ale vsechno co reknu je ironie nebo prdel... count with that smile.gif

This post was edited by Josefista on Aug 20 2007 05:14pm
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Aug 23 2007 08:56pm
gratulujuu je to good..fakt na 1..smile.gif

prosíím přeloží mi to někdo?? biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 24 2007 05:46am
Quote (morfeus11 @ Fri, 24 Aug 2007, 03:56)
gratulujuu je to good..fakt na 1..smile.gif

prosíím přeloží mi to někdo?? biggrin.gif


přelož si to sám a potom tu postuj, do tý doby budu všechny tvoje podělaný bumpy reportovat..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 24 2007 10:43am
Quote (morfeus11 @ Fri, Aug 24 2007, 03:56am)
gratulujuu je to good..fakt na 1..smile.gif

prosíím přeloží mi to někdo?? biggrin.gif


nebudu se s tim srát jako s celkem teda, ale napiš mi konkrétní věc který nerozumíš - přeložim, vysvětlim.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll