Quote (Josefista @ Mon, Aug 20 2007, 02:26pm)
Quote (Leri @ Mon, Aug 20 2007, 02:25pm)
no vidim ze uz jste se bavili o vsem moznem v tomto topicu, tak mi snad uz jen zbyva napsat, ze nazev by mel byt "Pro Debily Co To Necetli", nikoliv "Necetly"
nene, debilove sou nezivotny

a TI debilove, ne TY debilove... Aspon myslim...