d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Co Jak Vam Rostou Kyticky ? > mate nekdo ?
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 8 2007 01:55pm
Quote (fifky-OVA @ Wed, Aug 8 2007, 07:29pm)
Quote (ghetofu @ Wed, Aug 8 2007, 07:27pm)
Quote (st3pix @ Wed, Aug 8 2007, 05:48pm)
Quote (M0f0 @ Wed, Aug 8 2007, 03:37pm)
no deti sa tu vacsinou chvalili svojimi kvetinkami, ale je dobre ked maju nejakeho konicka, aspon sa netulaju po nociach a nefetuju, teda, ehm... unsure.gif


..jako jsi to dělal ty, když jsi byl dítě, viď?


hehe 1:0 for st3pix


Runn3r > all


wub.gif dik Vojti smile.gif
@pozdrav babču a řekni že chcu taky zalviat xd
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Aug 8 2007 02:13pm
Quote (M0f0 @ Wed, 8 Aug 2007, 17:37)
no deti sa tu vacsinou chvalili svojimi kvetinkami, ale je dobre ked maju nejakeho konicka, aspon sa netulaju po nociach a nefetuju, teda, ehm... unsure.gif


owned presne tak sapier skoncil s diablom a zacal karieru pvp dealera tu je build:
+20 puff puff (primary skill)
+20 weed inhale (precast)
+1 weed exhale
+20 avoid cops
+10-15 bong mastery
+20 stoned effect (passive) increase dmg on brain
+20 drug-adict aura

GZ len si nicte zdravie smile.gif btw neviem ci tato galeria ma ucel uchvatit (nepodarilo sa) alebo na vystrahu aby ludia neskoncili ako vy
pls vynadajte mi do deti ano mam 15 rokov ..bla bla


This post was edited by AcedraC on Aug 8 2007 02:14pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 8 2007 02:15pm
Quote (AcedraC @ Wed, 8 Aug 2007, 21:13)
Quote (M0f0 @ Wed, 8 Aug 2007, 17:37)
no deti sa tu vacsinou chvalili svojimi kvetinkami, ale je dobre ked maju nejakeho konicka, aspon sa netulaju po nociach a nefetuju, teda, ehm... unsure.gif


owned presne tak sapier skoncil s diablom a zacal karieru pvp dealera tu je build:
+20 puff puff (primary skill)
+20 weed inhale (precast)
+1 weed exhale
+20 avoid cops
+10-15 bong mastery
+20 stoned effect (passive) increase dmg on brain
+20 drug-adict aura

GZ len si nicte zdravie smile.gif btw neviem ci tato galeria ma ucel uchvatit alebo na vystrahu aby ludia neskoncili ako vy
pls vynadajte mi do deti ano mam 15 rokov ..bla bla


owned biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 8 2007 02:15pm
Quote (AcedraC @ Wed, 8 Aug 2007, 22:13)
Quote (M0f0 @ Wed, 8 Aug 2007, 17:37)
no deti sa tu vacsinou chvalili svojimi kvetinkami, ale je dobre ked maju nejakeho konicka, aspon sa netulaju po nociach a nefetuju, teda, ehm... unsure.gif


owned presne tak sapier skoncil s diablom a zacal karieru pvp dealera tu je build:
+20 puff puff (primary skill)
+20 weed inhale (precast)
+1 weed exhale
+20 avoid cops
+10-15 bong mastery
+20 stoned effect (passive) increase dmg on brain
+20 drug-adict aura

GZ len si nicte zdravie smile.gif btw neviem ci tato galeria ma ucel uchvatit (nepodarilo sa) alebo na vystrahu aby ludia neskoncili ako vy
pls vynadajte mi do deti ano mam 15 rokov ..bla bla


WORD.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 8 2007 04:01pm
hh
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 9 2007 01:30am
hehe moc dobre biggrin.gif, ja ked som mal 14-15 tak som urcite nefetoval ale sportoval a robil ine kraviny, len si nejsom isty ci uz vtedy vlastne boli pocitace... rofl.gif
v kazdom pripade by som sa tym nechvalil.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2007 03:33am
Quote (M0f0 @ Thu, Aug 9 2007, 08:30am)
hehe moc dobre biggrin.gif, ja ked som mal 14-15 tak som urcite nefetoval ale sportoval a robil ine kraviny, len si nejsom isty ci uz vtedy vlastne boli pocitace... rofl.gif
v kazdom pripade by som sa tym nechvalil.


kazdy ma na to svuj nazor ale kdyz si zahulim to neznamena ze pak lezim nekde mrtvy cely den zahulim si a jdem treba na fotbalek atd jako trava neni zadny fet a ti co si to mysli tak to jsou vseci tady na jsp kdo si to nezkusil a pak vidis lidi jak jsou totalne v pici s kompu ja mam kamose s kterym jsem delal picoviny byla sranda odstehoval se na stredni za tatou ale bylo to jen kvuli kompu ted jsem ho po roce videl a vypada jak zombie vubec se nezasmeje nejde ani ven vypada jak fetak s toho kompu nevim jestli je nekdo takovy ale rekl bych takovy lua urcite neni to jako narazka ale mi to tak prislo.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 9 2007 03:41am


This post was edited by Sobcz on Aug 9 2007 03:42am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 9 2007 03:50am
Quote (Sobcz @ Thu, 9 Aug 2007, 09:41)


beautifull
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 9 2007 06:51am
Quote (Sobcz @ Thu, 9 Aug 2007, 11:41)


ROFL biggrin.gif rofl.gif
bump wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll