Quote (AcedraC @ Wed, Sep 3 2008, 07:17am)
neee, len 7rokov

asi preto som ti to pisal nie?
podpichol som, lebo akonahle sa tu zjavi nejaka baba na jsp, tak vsetci pisu postni fotky, postni fotky ...a slintaju, lebo sedia cele dni za kompom a unika im RL..
ještě pořád sme chlapi, mám taky holku a dycky se rád kouknu na nějakou kočku

navíc ženy sou tu větší vzácnost a tak o fotky kluků není zájem ... ( leda že by někdo ehm... )