Quote (undead_lord @ Sat, Apr 5 2008, 08:50pm)
http://unholy.ic.cz/soubory/joke1.jpghttp://unholy.ic.cz/soubory/joke2.jpghttp://unholy.ic.cz/soubory/joke3.jpg
pozdeji mi zacal rikat, abychom byli kamosi ...
tyhle novacky nechapu, kdybych mel dobry veci, tak nejsem novacek a nenecham se napalit... kdybych byl novackem tak nemam nic o co by me mohl okrast ...
hehe tento programek jsem posilal jako screenshot annihilusu

a hodně lidí na to skočilo ...

akorat vždy jsem to vratil....items sux