tohle je pro me uplny masterpiece (ten song, ne to video, sry za nej, byl tam ten song uz jenom jednou s trochu horsim zvukem), ten basovy nastup, riff, klasicky vzletna solova kytara, zacatek sola sice takovy nejisty, ale potom super... proste parada