:l ...... potreboval bych vyrobit obrazek zalozenej na tomhle 16x12 pixelů a 256 color *.bmp a allyance 8*12 takze deal by bylo kdyby to bylo 24*12 a jak bych si to pak narezal v malovani , motyvy necham na Vás ale barvicky pozaduju Bilo/cerny nebo modro/bily :/ Diky , jo a co nabizim

Dik+0.51 fg ;D kdyztak muzu neco prodat na D2 nakou kravinu tam mam

diky
edit: jo a abych nezapomel

kdyby se do toho chtel nahodou nekdo pustit :l tak bych do pravyho horniho rohu clan crestu potreboval napsat malym pismem ( e,h,o) (nazvy klanu

)
This post was edited by Nipik on Aug 29 2008 01:27pm