Quote (AcedraC @ Tue, Sep 2 2008, 05:12pm)
najdi si dievca
Mam slecnu

ja jen radil enigme co by mohla delat

toje hezky jak nekdo me rika at si najdu slecnu

a sam mas nejakou ?
Quote (Sobcz @ Tue, Sep 2 2008, 05:13pm)
nebo chlapce.. každýmu podle jeho gusta

Sobiku ja myslim ze bych to s chlapcem nevydrzel nemyslis ?

uholky je aspon ta zabrana ze ji nezmlatim ...
This post was edited by Jameess on Sep 2 2008 11:36pm