d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1464748495056Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Sep 2 2008 09:52am
Quote (Sentinel4 @ Tue, Sep 2 2008, 02:16pm)
hrat diablo ofc


hihi mno to asi ne...
zatím to vypadá celkem nadějně v jedné firmě - jako účetní.. Uvidíme... Koncem týdne bych měla vědět víc....

jo a dík všem za gratulace wink.gif hihi
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 2 2008 11:11am
Zkus treba stripterku biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 2 2008 11:12am
Quote (Jameess @ Tue, 2 Sep 2008, 19:11)
Zkus treba stripterku biggrin.gif


najdi si dievca

This post was edited by AcedraC on Sep 2 2008 11:13am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 2 2008 11:13am
Quote (AcedraC @ Tue, Sep 2 2008, 06:12pm)
najdi si dievca


nebo chlapce.. každýmu podle jeho gusta wink.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Sep 2 2008 11:50am
aktualne mi padal LO smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2008 01:19pm
-.- gz že mě přijali na školu..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Sep 2 2008 01:29pm
Quote (firebird_cz @ Tue, 2 Sep 2008, 19:50)
aktualne mi padal LO smile.gif


odkial ??
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 2 2008 02:20pm
Quote (Runn3r @ Tue, Sep 2 2008, 07:19pm)
-.- gz že mě přijali na školu..


gratulace biggrin.gif nějak pozdě ne ?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 2 2008 02:21pm
Quote (mortwatcher @ Tue, Sep 2 2008, 09:20pm)
gratulace biggrin.gif nějak pozdě ne ?


hm kdyby pozdě už po třeti -.-
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 2 2008 02:23pm
Quote (Runn3r @ Tue, Sep 2 2008, 08:21pm)
hm kdyby pozdě už po třeti -.-


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1464748495056Next
Closed New Topic New Poll