d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev14546474849131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 27 2009 07:02am
semestr zakoncen -.- prospechove stipendium na dohled
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 27 2009 10:31am
Quote (IqLimited @ Tue, Jan 27 2009, 01:02pm)
semestr zakoncen -.- prospechove stipendium na dohled


cg
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 28 2009 08:30am
Do týdne se zase lognu na DII......... Ano čekám že mě něco dáte alespoň ten Rush
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 28 2009 08:31am
Quote (Kebs @ Wed, Jan 28 2009, 02:30pm)
Do týdne se zase lognu na DII......... Ano čekám že mě něco dáte alespoň ten Rush


Pokuď půjdeš na classic...

E: A dáš aspoň 20. lvl...

This post was edited by Wourly on Jan 28 2009 08:32am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 28 2009 08:33am
Quote (Wourly @ Wed, Jan 28 2009, 03:31pm)
Pokuď půjdeš na classic...

E: A dáš aspoň 20. lvl...


ne ten jsem hrál do teď

E: konečně jsem našel človíčka co mi stáhne Datadisk

This post was edited by Kebs on Jan 28 2009 08:34am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 28 2009 08:47am
Quote (Kebs @ Wed, Jan 28 2009, 02:33pm)
ne ten jsem hrál do teď

E: konečně jsem našel človíčka co mi stáhne Datadisk


ofc
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jan 29 2009 11:57am
Gratulujem Josefistovi k super sigu

Planescape rulz.. absolutna ubergodly hra laugh.gif

This post was edited by Dieoncommand on Jan 29 2009 11:57am
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Feb 2 2009 12:16pm
Gratuluju si k 15 fg po půl roce!
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2009 12:51pm
Quote (Wourly @ Mon, Feb 2 2009, 06:16pm)
Gratuluju si k 15 fg po půl roce!


Gratuluju.. si nejlepsi!! WOURLY NA HRAD!!

This post was edited by N3cum on Feb 2 2009 12:51pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Feb 2 2009 01:23pm
Quote (N3cum @ Mon, Feb 2 2009, 06:51pm)
Gratuluju.. si nejlepsi!! WOURLY NA HRAD!!


Přesně tak!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14546474849131Next
Closed New Topic New Poll