Quote (Lua @ Tue, 1 Apr 2008, 00:02)
kdyby to byl classic tak je tam screenutej inv na tom by se to poznalo

noo, je fakt, že týpci pomocí jisté úpravy jistého souboru byli schopní mít v classicu a5 (socket questy, uber duriela atd atd), takže tomuhle bych i věřil (i když chybí inv)