d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev14546474849108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,943
Joined: Jun 20 2008
Gold: 18.37
Aug 23 2008 04:58pm
Quote (LordT @ Wed, Oct 3 2007, 11:22am)
happy.gif


Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 24 2008 01:53pm
No toto zrovna nieje help v hre ale snad niekto bude vediet povedat...
Brat si robi zbrojak, v zakone je ze sa toleruje 6/12 dioptrie...berie sa to ako okuliare polky? alebo je tam nejaky iny system? (nechce sa mi verit ze su to polky kedze poznam ludi co maju skla hrube ako lietadlo a stale maju zbrojak)
A ano, skusal som googlit ale failol som. Howgh.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 25 2008 03:54am
Quote (weeble @ Sun, 24 Aug 2008, 21:53)
No toto zrovna nieje help v hre ale snad niekto bude vediet povedat...
Brat si robi zbrojak, v zakone je ze sa toleruje 6/12 dioptrie...berie sa to ako okuliare polky? alebo je tam nejaky iny system? (nechce sa mi verit ze su to polky kedze poznam ludi co maju skla hrube ako lietadlo a stale maju zbrojak)
A ano, skusal som googlit ale failol som. Howgh.


oka dobre uz som zistil ako to je, ta ostrost zraku je po korekcii /tj okuliare, sosovky etc/ takze horsa ozbrojovat sa!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 25 2008 04:06am
Quote (Karbec @ Sat, 23 Aug 2008, 22:40)
ok, dnes potrebuju pomoct ja smile.gif

potrebuju nejaky programek ktery dokaze do tohodle narvat co chci ja, a ne mista v siti atd..
uz jsem ho mel jednou ale zaboha ho nemuzu nikde najit a nevim jak se jmenuje, prosel jsem snad vsechny stranky jako stahuj atd..
hlavne nevím pod cim to mam hledat, takze budu rad za pomoc biggrin.gif
pokud nekdo muze, tak sup..

tak co nevi nekdo?


This post was edited by Karbec on Aug 25 2008 04:07am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 25 2008 04:07am
Quote (Karbec @ Mon, 25 Aug 2008, 12:06)
tak co nevi nekdo?


skus postnut do comp sekcie tu na jsp...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 25 2008 04:07am
Quote (weeble @ Mon, 25 Aug 2008, 12:07)
skus postnut do comp sekcie tu na jsp...


ok dik
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 25 2008 04:08am
Quote (Karbec @ Mon, 25 Aug 2008, 12:07)
ok dik


inac nejde to aj bez programu? nemam tu xp tak nemozem teraz pozret ale ked dojdem domov...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 25 2008 04:11am
Quote (weeble @ Mon, 25 Aug 2008, 12:08)
inac nejde to aj bez programu? nemam tu xp tak nemozem teraz pozret ale ked dojdem domov...


no zkus ja to nikde najit nemuzu, musim rict ze uplna lama nejsem a umim s PC ale proste nevim kde to najit a sere me to
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 25 2008 01:08pm
hele nevite nekdo co ma nejvice shlednuti na Youtube? smile.gif ja sem videl jenom Avril lavinge 98 milionu lidi ohmy.gif -> http://uk.youtube.com/watch?v=cQ25-glGRzI
heh sem koukal na vsechy ty znamejsi nasi a predchozi doby tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 25 2008 01:50pm
lf free sign o heart.gif


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14546474849108Next
Add Reply New Topic New Poll