d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev14445464748131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 22 2009 02:33am
Quote (Sobcz @ Thu, 22 Jan 2009, 09:30)
Už jen Státovědu a když jí dám tak měsíc prázdnin wink.gif + celej další semestr flákáníčko smile.gif


preji hodne stesti.. teda radsi zlom vaz wink.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2009 09:24am
Gz sam sobe k nove klavesnici!
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 26 2009 08:52am
Právě jsem prodal Ten zapalovač za 2,7k kč :-))))))))))


Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 26 2009 09:01am
Quote (Kebs @ Mon, Jan 26 2009, 02:52pm)
Právě jsem prodal Ten zapalovač za 2,7k kč :-))))))))))


lol.. cg
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 26 2009 11:16am
Mam řidičak smile.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
Jan 26 2009 03:13pm
Quote (Kebs @ Mon, 26 Jan 2009, 15:52)
Právě jsem prodal Ten zapalovač za 2,7k kč :-))))))))))


tak so jsi prodelal minimalne 10 k nube
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jan 26 2009 03:55pm
Quote (Runn3r @ Mon, Jan 26 2009, 05:16pm)
Mam řidičak smile.gif


To zas budou ve zprávách hlásit nehod...
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 26 2009 05:49pm
gz k 11 111 postu wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jan 26 2009 06:26pm
tt
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 27 2009 01:47am
Quote (undead_lord @ Mon, Jan 26 2009, 10:13pm)
tak so jsi prodelal minimalne 10 k nube


To je dobře,alespoň bude někdo rád.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14445464748131Next
Closed New Topic New Poll