Quote (Karbec @ Sun, 31 Aug 2008, 00:19)
ja jdu s kamosem ze zakladky, moc se nemusime ale ne ze by sme se nesnaseli, celkem v poho kluk..
jn v tom pripade tak jedes dneska co

me to jede za hodinu :l
btw je mi blbe vcera sem to s tou vodkou a pivama nemel prehanet ..