d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1444546474856Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 30 2008 04:19pm
ja jdu s kamosem ze zakladky, moc se nemusime ale ne ze by sme se nesnaseli, celkem v poho kluk..
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Aug 30 2008 04:33pm
Quote (Lua @ Sat, 30 Aug 2008, 16:43)
3.333 post
3.333.33 fg pučených od egyho udělam screeny wink.gif

edit mam screeny pak postnu wink.gif


jeste ze uz bude drzet hubu hand.gif rofl.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Aug 31 2008 03:01am
Quote (hero_cz @ Fri, Aug 29 2008, 07:10pm)
omg ty tady jen tak rozdavas pusinky? ty me podvadis s nergalem ? cry3.gif cry3.gif


Ehm.. nepodvádím tě, jelikož spolu nic nemáme happy.gif a co mám nebo nemám s nergálkem vám všem může být jedno tongue.gif happy.gif chichi wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2008 03:13am
Quote (Enigmma @ Sun, Aug 31 2008, 10:01am)
Ehm.. nepodvádím tě, jelikož spolu nic nemáme happy.gif a co mám nebo nemám s nergálkem vám všem může být jedno tongue.gif happy.gif chichi wink.gif


Owned!
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 31 2008 03:48am
Quote (sapier @ Sun, Aug 31 2008, 09:13am)
Owned!


Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 31 2008 03:57am
Quote (Karbec @ Sun, 31 Aug 2008, 00:19)
ja jdu s kamosem ze zakladky, moc se nemusime ale ne ze by sme se nesnaseli, celkem v poho kluk..


jn v tom pripade tak jedes dneska co biggrin.gif me to jede za hodinu :l
btw je mi blbe vcera sem to s tou vodkou a pivama nemel prehanet ..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 31 2008 05:07am
Quote (Nipik @ Sun, 31 Aug 2008, 11:57)
jn v tom pripade tak jedes dneska co biggrin.gif me to jede za hodinu :l
btw je mi blbe vcera sem to s tou vodkou a pivama nemel prehanet ..


mno ja jedu zitra, neni to daleko
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 31 2008 05:37am
Quote (Nipik @ Sun, 31 Aug 2008, 11:57)
jn v tom pripade tak jedes dneska co biggrin.gif me to jede za hodinu :l
btw je mi blbe vcera sem to s tou vodkou a pivama nemel prehanet ..


myslim ze v tvem pripade ti to udela jen minimalni dmg na jistych mistech biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 31 2008 06:04am
Quote (EGY @ Sun, Aug 31 2008, 11:37am)
myslim ze v tvem pripade ti to udela jen minimalni dmg na jistych mistech biggrin.gif


hehe myslim že spamovat bude stejně i když přijde zase o pár mozkových buněk.
Member
Posts: 6,220
Joined: Nov 12 2007
Gold: 50.80
Aug 31 2008 04:33pm
Quote (Nergalka @ Fri, 29 Aug 2008, 16:37)
gz opet sam sobe k 5k postu smile.gif


i tobe gz tedy wink.gif

a ja si chtela gratulovat alespon k tomu 1111 postu a zase jsem to nestihla! sad.gif

This post was edited by Boruvka_01 on Aug 31 2008 04:41pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1444546474856Next
Closed New Topic New Poll