☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Gratulujeme > Znova
Prev
1
43
44
45
46
47
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 29281
Replies: 1308
Track Topic
kvaski_svk
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold
:
264.50
#441
Jan 21 2009 10:39am
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#442
Jan 21 2009 10:42am
Quote (kvaski_svk @ Wed, Jan 21 2009, 04:39pm)
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.
Gratuluju
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#443
Jan 21 2009 11:33am
Quote (kvaski_svk @ Wed, 21 Jan 2009, 17:39)
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.
mě ne, já ji rovnou nedal XD
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#444
Jan 21 2009 11:34am
Quote (st3pix @ Wed, Jan 21 2009, 05:33pm)
mě ne, já ji rovnou nedal XD
Gratuluju.. kdy delas znova?
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#445
Jan 21 2009 11:34am
Quote (st3pix @ Wed, 21 Jan 2009, 19:33)
mě ne, já ji rovnou nedal XD
sem na tom podobně
kdo ví kdy se k ní dostanu a zda li vůbec
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#446
Jan 21 2009 12:06pm
Quote (EGY @ Wed, 21 Jan 2009, 18:34)
sem na tom podobně
kdo ví kdy se k ní dostanu a zda li vůbec
jejda ty jsi taky nedal zkousku?
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#447
Jan 21 2009 12:09pm
Quote (hero_cz @ Wed, 21 Jan 2009, 20:06)
jejda ty jsi taky nedal zkousku?
nemám eště zápočet
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#448
Jan 21 2009 05:49pm
Já jak debil cekal 4 hodiny na zkousku abych tam prisel, zjistil ze byla chyba v moji zapoctove zkousce a ze jsem na tu zkousku vubec nemusel, protoze mam za 2... Proste dojeb... Ale aspon to mam
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#449
Jan 22 2009 01:03am
Quote (MrReaper @ Wed, Jan 21 2009, 11:49pm)
Já jak debil cekal 4 hodiny na zkousku abych tam prisel, zjistil ze byla chyba v moji zapoctove zkousce a ze jsem na tu zkousku vubec nemusel, protoze mam za 2... Proste dojeb... Ale aspon to mam
:D
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#450
Jan 22 2009 02:30am
Už jen Státovědu a když jí dám tak měsíc prázdnin
+ celej další semestr flákáníčko
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
43
44
45
46
47
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact