d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev14344454647131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jan 21 2009 10:39am
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 10:42am
Quote (kvaski_svk @ Wed, Jan 21 2009, 04:39pm)
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.


Gratuluju biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 21 2009 11:33am
Quote (kvaski_svk @ Wed, 21 Jan 2009, 17:39)
dnes ma vyjebli zo skusky.
gz.


mě ne, já ji rovnou nedal XD
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 11:34am
Quote (st3pix @ Wed, Jan 21 2009, 05:33pm)
mě ne, já ji rovnou nedal XD


Gratuluju.. kdy delas znova?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jan 21 2009 11:34am
Quote (st3pix @ Wed, 21 Jan 2009, 19:33)
mě ne, já ji rovnou nedal XD


sem na tom podobně smile.gif kdo ví kdy se k ní dostanu a zda li vůbec tongue.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 21 2009 12:06pm
Quote (EGY @ Wed, 21 Jan 2009, 18:34)
sem na tom podobně smile.gif kdo ví kdy se k ní dostanu a zda li vůbec tongue.gif


jejda ty jsi taky nedal zkousku?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jan 21 2009 12:09pm
Quote (hero_cz @ Wed, 21 Jan 2009, 20:06)
jejda ty jsi taky nedal zkousku?


nemám eště zápočet smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 21 2009 05:49pm
Já jak debil cekal 4 hodiny na zkousku abych tam prisel, zjistil ze byla chyba v moji zapoctove zkousce a ze jsem na tu zkousku vubec nemusel, protoze mam za 2... Proste dojeb... Ale aspon to mam smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 22 2009 01:03am
Quote (MrReaper @ Wed, Jan 21 2009, 11:49pm)
Já jak debil cekal 4 hodiny na zkousku abych tam prisel, zjistil ze byla chyba v moji zapoctove zkousce a ze jsem na tu zkousku vubec nemusel, protoze mam za 2... Proste dojeb... Ale aspon to mam smile.gif


biggrin.gif:D
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 22 2009 02:30am
Už jen Státovědu a když jí dám tak měsíc prázdnin wink.gif + celej další semestr flákáníčko smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14344454647131Next
Closed New Topic New Poll