Quote (thebiss @ Tue, 14 Oct 2008, 19:49)
na Lune nebyl zadny fake tebi, tam jsem chvili hral...
Jinak ted se zase plne venuji GP, aby muj klan a alliance byla co nejsilnejsi.
videli sme v nedelu

situacia sa vyvinula celkom zaujimalo, len dufam ze nas farmicky nechaju vsetky bojujuce strany na pokoji