d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev14243444546131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2009 08:53am
Quote (Nipiiik @ Tue, Jan 20 2009, 02:53pm)
prave sem smotal svoje prvni brko


Tak to honem zhul.. treba potom nebudes takovej krypl jako ted
Banned
Posts: 33
Joined: Jan 19 2009
Gold: 0.00
Jan 20 2009 08:58am
Quote (N3cum @ Tue, Jan 20 2009, 02:53pm)
Tak to honem zhul.. treba potom nebudes takovej krypl jako ted


ty si bez vyhulit svyho dedu radsi biggrin.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2009 09:00am
Quote (Nipiiik @ Tue, Jan 20 2009, 02:58pm)
ty si bez vyhulit svyho dedu radsi biggrin.gif


Tvyho teplyho fotra.. nevznikl si nahodou pri analnim styku? biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 20 2009 09:18am
Quote (hero_cz @ Tue, 20 Jan 2009, 08:02)
asi chteji aby jsi sel slavit svoje narozky misto toho aby jsi paril lol biggrin.gif
jinak gratuluji k narozkam vse nejlepsi hodne stesti a zdravi a pij s Mirou ! laugh.gif


s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju laugh.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 20 2009 03:36pm
Quote (MrReaper @ Tue, 20 Jan 2009, 16:18)
s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju laugh.gif


tak sup sup dotoho!!
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 07:51am
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 20 2009, 03:18pm)
s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju laugh.gif


Tak se opij i za me (Ja to este nezapijel) wink.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 21 2009 07:53am
Quote (N3cum @ Wed, Jan 21 2009, 02:51pm)
Tak se opij i za me (Ja to este nezapijel) wink.gif


dřív si bejval dobrej,ale teď začínáš jako každej tady vlejzal doprdele každýmu
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 09:01am
Quote (Kebs @ Wed, Jan 21 2009, 01:53pm)
dřív si bejval dobrej,ale teď začínáš jako každej tady vlejzal doprdele každýmu


Ja? ne... jen menin nazory na lidi.. smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jan 21 2009 10:22am
Gratuluju Kebsovi k dalšímu warnu. Zaslouženě smile.gif
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
Jan 21 2009 10:23am
CG Kebs.. jsi vazne kapacita
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14243444546131Next
Closed New Topic New Poll