☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Gratulujeme > Znova
Prev
1
42
43
44
45
46
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 29278
Replies: 1308
Track Topic
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#431
Jan 20 2009 08:53am
Quote (Nipiiik @ Tue, Jan 20 2009, 02:53pm)
prave sem smotal svoje prvni brko
Tak to honem zhul.. treba potom nebudes takovej krypl jako ted
Nipiiik
Banned
Posts: 33
Joined: Jan 19 2009
Gold
:
0.00
#432
Jan 20 2009 08:58am
Quote (N3cum @ Tue, Jan 20 2009, 02:53pm)
Tak to honem zhul.. treba potom nebudes takovej krypl jako ted
ty si bez vyhulit svyho dedu radsi
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#433
Jan 20 2009 09:00am
Quote (Nipiiik @ Tue, Jan 20 2009, 02:58pm)
ty si bez vyhulit svyho dedu radsi
Tvyho teplyho fotra.. nevznikl si nahodou pri analnim styku?
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#434
Jan 20 2009 09:18am
Quote (hero_cz @ Tue, 20 Jan 2009, 08:02)
asi chteji aby jsi sel slavit svoje narozky misto toho aby jsi paril lol
jinak gratuluji k narozkam vse nejlepsi hodne stesti a zdravi a pij s Mirou !
s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#435
Jan 20 2009 03:36pm
Quote (MrReaper @ Tue, 20 Jan 2009, 16:18)
s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju
tak sup sup dotoho!!
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#436
Jan 21 2009 07:51am
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 20 2009, 03:18pm)
s tatikem (Mirou) jsem nepil ani nepamatuju
Tak se opij i za me (Ja to este nezapijel)
Kebs
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold
:
2,227.00
#437
Jan 21 2009 07:53am
Quote (N3cum @ Wed, Jan 21 2009, 02:51pm)
Tak se opij i za me (Ja to este nezapijel)
dřív si bejval dobrej,ale teď začínáš jako každej tady vlejzal doprdele každýmu
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#438
Jan 21 2009 09:01am
Quote (Kebs @ Wed, Jan 21 2009, 01:53pm)
dřív si bejval dobrej,ale teď začínáš jako každej tady vlejzal doprdele každýmu
Ja? ne... jen menin nazory na lidi..
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#439
Jan 21 2009 10:22am
Gratuluju Kebsovi k dalšímu warnu. Zaslouženě
N3cum
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold
:
0.00
#440
Jan 21 2009 10:23am
CG Kebs.. jsi vazne kapacita
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact