gratuluju sobě ze sem přežil další den v elektrarne v praci , je to tam vo držku jeste ze uz je koonec :l
a ZA TO! se dnes hodlam pořádne nalejt krk hahaha kor kdyz je posledni vejkend pred skolou fííha uz se tesim

tak stastnej novej skolni rok a at nemate petky
This post was edited by Nipik on Aug 30 2008 09:49am