d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Zde !
Prev1424344454656Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 30 2008 05:06am
Quote (hero_cz @ Sat, 30 Aug 2008, 13:04)
gratuluji si k 20k fg barier reached biggrin.gif


gz!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 30 2008 05:07am
Quote (hero_cz @ Sat, 30 Aug 2008, 12:04)
gratuluji si k 20k fg barier reached biggrin.gif


gz a ted se se mnou rozděl ať máme stejně
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 30 2008 05:09am
Quote (Esantin @ Sat, 30 Aug 2008, 12:07)
gz a ted se se mnou rozděl ať máme stejně


ses jak undead_lord ty prase *-.- bangin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Aug 30 2008 05:12am
10 ppd, to jsem vzdy chtel.
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Aug 30 2008 08:26am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Aug 30 2008, 11:12am)
10 ppd, to jsem vzdy chtel.


gratulace rofl.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 30 2008 09:46am
gratuluju sobě ze sem přežil další den v elektrarne v praci , je to tam vo držku jeste ze uz je koonec :l
a ZA TO! se dnes hodlam pořádne nalejt krk hahaha kor kdyz je posledni vejkend pred skolou fííha uz se tesim bier.gif tak stastnej novej skolni rok a at nemate petky smile.gif

This post was edited by Nipik on Aug 30 2008 09:49am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 30 2008 10:27am
Quote (Nipik @ Sat, Aug 30 2008, 03:46pm)
gratuluju sobě ze sem přežil další den v elektrarne v praci , je to tam vo držku jeste ze uz je koonec :l
a ZA TO! se dnes hodlam pořádne nalejt krk hahaha kor kdyz je posledni vejkend pred skolou fííha uz se tesim  bier.gif tak stastnej novej skolni rok a at nemate petky smile.gif


to bude zase spam ^

Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 30 2008 10:30am
Quote (vanys @ Sat, 30 Aug 2008, 18:27)
to bude zase spam ^


nene xD dnes ne pridu lehnu a za chvili zas vstavam xD protoze jedu do prahy brzo relativne -.-

This post was edited by Nipik on Aug 30 2008 10:30am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Aug 30 2008 10:41am
Quote (hero_cz @ Sat, 30 Aug 2008, 13:04)
gratuluji si k 20k fg barier reached biggrin.gif


posli mi to at mam 40k reached
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 30 2008 10:42am
ja jedu v pondeli do skoly do prelouce .)
takze tu budete mit odeme relativne pokoj
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1424344454656Next
Closed New Topic New Poll