potřeboval bych poradit plz s pubby bvc
e.
Quote (Oggy_xP @ Sun, 17 Aug 2008, 22:12)
Uz me zacina pekne stvat ze me nekdo neveri protoze mam jenom 200 posts -.-
Neda se to zvladnout nejak jinak?
Jak mam takhle prodat perm BT? o.O
tak to dej někomu kdo má víc postů a kdo se tu pohybuje dýl ať to za tebe prodá
This post was edited by Esantin on Aug 18 2008 01:03pm