Quote (MrReaper @ Tue, 20 Jan 2009, 00:56)
narozky sice neslavim ani neresim, ale diky
Blivajzi se taky pripojili ke gratulaci a asi od 8 vecer mam ban an evrope, warcraft i diablo (a nevim proc)
asi chteji aby jsi sel slavit svoje narozky misto toho aby jsi paril lol

jinak gratuluji k narozkam vse nejlepsi hodne stesti a zdravi a pij s Mirou !
This post was edited by hero_cz on Jan 20 2009 01:08am