d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev14142434445314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 20 2008 12:23am
Quote (mortwatcher @ Wed, 19 Mar 2008, 19:28)
todle sem našel v něčím profilu celkem sranda





mne to pride dost dobre a hlavne to kopiruje historiu, postupne ovladnutie europy nemeckom, dohoda so stalinom o neutoceni, pripojenie japonska a nakoniec porazka spojencami
9,5/10 kvoli statistickej odchylke wink.gif

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 20 2008 03:25am
konec je naj

aha jeep! biggrin.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 20 2008 03:40am
Židovský chlapec so žltou hviezdou ide po gette.
Dôstojník SS ho zastaví a pýta sa ho:
Hej! Ty si Žid?
Nato chlapček:
No nie, ty kokot, ja som šeriff...

rofl.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 20 2008 04:50am
Quote (M0f0 @ Thu, 20 Mar 2008, 10:40)
Židovský chlapec so žltou hviezdou ide po gette.
Dôstojník SS ho zastaví a pýta sa ho:
Hej! Ty si Žid?
Nato chlapček:
No nie, ty kokot, ja som šeriff...

rofl.gif


rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 20 2008 04:57am
Quote (M0f0 @ Thu, Mar 20 2008, 10:40am)
Židovský chlapec so žltou hviezdou ide po gette.
Dôstojník SS ho zastaví a pýta sa ho:
Hej! Ty si Žid?
Nato chlapček:
No nie, ty kokot, ja som šeriff...

rofl.gif


jako rofl.. todle me dostalo rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 20 2008 06:54am
Na pískovišti si hrají tři naháčkové, dva chlapečci a jedna holčička. Jeden chlapeček sdrbne do druhého"
"Hele ona ho nemá".
" To víš ženský všechno zničí."
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 20 2008 07:13am
Quote (Sobcz @ Sun, 16 Mar 2008, 16:09)
http://freetekk.wz.cz/1.mp3
todle stojí za to rofl.gif


nejlpeší je si to pustit jen na 50% rychlosti...fakt sugestivní
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Mar 20 2008 01:01pm
Quote (M0f0 @ Thu, 20 Mar 2008, 10:40)
Židovský chlapec so žltou hviezdou ide po gette.
Dôstojník SS ho zastaví a pýta sa ho:
Hej! Ty si Žid?
Nato chlapček:
No nie, ty kokot, ja som šeriff...

rofl.gif


to je fakt mazec rofl.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Mar 20 2008 01:18pm
Quote (M0f0 @ Thu, Mar 20 2008, 09:40am)
Židovský chlapec so žltou hviezdou ide po gette.
Dôstojník SS ho zastaví a pýta sa ho:
Hej! Ty si Žid?
Nato chlapček:
No nie, ty kokot, ja som šeriff...

rofl.gif


hahah
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 20 2008 01:36pm
http://www.youtube.com/watch?v=_RgL2MKfWTo&feature=related
bezt engliš

nechce se někdo učit česky lol???
http://www.youtube.com/watch?v=HONOUsy-mhQ

This post was edited by Lua on Mar 20 2008 01:45pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev14142434445314Next
Add Reply New Topic New Poll