Quote (Karbec @ Tue, 5 Aug 2008, 20:45)
ne nepouzivam.. spis me prijde jako by jsi sedel u kompu poprve..
jo a pane trusted & chytry.. mate moc velkej sign ;<
READ RULES PLS
pche ani geco 350*125.. akorat presahuju Kb ale na to hazim bobek xD
btw tak pouziva snakej jinej shotoshop nebo Gimp jako mastr (Nipik)