Chtěl bych reagovat na agresivitu některých lidí tady na jsp a battle.netu...Moc dobře vím že lidi jsou různí.
Ale nelíbí se mi když se tady někdo naváží do lidi kteří např. udělají špatný topic.
Timto reaguji na muj omylný topic kdy
Sebasti hned reagoval negativně.

a to ti mame podakovat alebo co???
Chtěl bych se tímto zeptat: Tobě se to nikdy nestalo?

stalo, kazdemu, ale nikto pred tebou nezakladal kvoli tomu dalsi zbytocny topic, uz chapes?
Ale přeci nebudu to vztahovat přímo na tebe, je to více lidí.

takze problem je vo vsetkych okrem teba?
Demokratická společnost je založená na toleranci, tak proč se lidi i když se třeba neznají netolerují?

zacni od seba
Je to tak težké? Co ti uděla napsat : Jsi oslik ale nic se něděje...Misto negativní a provokující reakce.

ale deje sa, ked ti si nedas tu namahu precitat par postov okolo, tak preco by si ostatni mali davat namahu byt k tebe mily?
Jestli tohle někdo považuje za zbytečný topic tak mi vlezte na zada.
Zaver: cely topic o tom ze ti niekto vynadal ze si urobil chybu? tu neni skolka kde ta pani ucitelka bude vodit za rucicku a opakovane vysvetlovat co sa ma a co nie, ked ti niekto napise ze si urobil picovinu tak si to aspon zapamatas a je zase na chvilu pokoj (nez pride negdo dalsi a urobi to iste...