d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Agresivita Na Jsp A Battl.netu > check it
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 25 2007 10:42am
mno myslim že poslední posty tohodle topicu dokazují že tu opravdu agresivita je biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 25 2007 10:42am
bud hodnej ghetiku nebo nedostanes free parek v rohliku na vaclavaku smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 10:43am
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 18:12)
Hele poslis Mofo....zaprve prosimte neznas me ...
Myslim si o tobe ze jsi naprosty OSLIK...a jeste k tomu SLOVAK ...to mluvi za vse precijenom.
Zkus se bavit normalne, jako ve spolecnosti a ne jako nekde na strome na SLOVENSKU .
(nic proti ostatnim Slovakum, ale tento chlapec podle me bydli nekde na strome v lese.)


dosli argumenty, co blbecku? teraz si sa ukazal, fakt husty borec a este aj rasista, taketo deti lubim najviac heart2.gif
budes mat cestne miesto v mojom profile wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 25 2007 10:46am
Ja bych chtel aby byl vsude celosvetovy mir :: cry3.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 10:48am
Quote (M0f0 @ Wed, Jul 25 2007, 04:43pm)
Quote (ghetofu @ Wed, 25 Jul 2007, 18:12)
Hele poslis Mofo....zaprve prosimte neznas me ...
Myslim si o tobe ze jsi naprosty OSLIK...a jeste k tomu SLOVAK ...to mluvi za vse precijenom.
Zkus se bavit normalne, jako ve spolecnosti a ne jako nekde na strome na SLOVENSKU .
(nic proti ostatnim Slovakum, ale tento chlapec podle me bydli nekde na strome v lese.)


dosli argumenty, co blbecku? teraz si sa ukazal, fakt husty borec a este aj rasista, taketo deti lubim najviac heart2.gif
budes mat cestne miesto v mojom profile wink.gif


Ty Osliku...zaprve mam argumentu dost...a nerikej mi dite..Jestli ti je vice jako 35 klidne ti budu tykat...ale jinak tady na me takhle nemluv.
A mluv semnou naprosto normalne tupce...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jul 25 2007 10:52am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 25 Jul 2007, 18:46)
Ja bych chtel aby byl vsude celosvetovy mir :: cry3.gif


ja ne... vis jaka by to byla nuda? spousta her by byla o nicem, zmizeli by pk, v ragnaroku by nebyly War of Emporium, nemohli bysme hrat serii C&C proste by byl ten gaming dost o nicem... smile.gif

btw sry for OT, ale tady uz moc zkazit nejde, je to skoda, topic mel dobrou myslenku, ale i jeho tvurce ukazal kde stoji pravda
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 25 2007 10:54am
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 04:52pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 25 Jul 2007, 18:46)
Ja bych chtel aby byl vsude celosvetovy mir :: cry3.gif


ja ne... vis jaka by to byla nuda? spousta her by byla o nicem, zmizeli by pk, v ragnaroku by nebyly War of Emporium, nemohli bysme hrat serii C&C proste by byl ten gaming dost o nicem... smile.gif

btw sry for OT, ale tady uz moc zkazit nejde, je to skoda, topic mel dobrou myslenku, ale i jeho tvurce ukazal kde stoji pravda


hmm na druhou stranu tj pravda.. ale aspon by nebyly skurveneho ter. utoky al-kajdy a dalsi sracky sad.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 10:54am
Quote (MrReaper @ Wed, Jul 25 2007, 04:52pm)
Quote (fifky-OVA @ Wed, 25 Jul 2007, 18:46)
Ja bych chtel aby byl vsude celosvetovy mir :: cry3.gif


ja ne... vis jaka by to byla nuda? spousta her by byla o nicem, zmizeli by pk, v ragnaroku by nebyly War of Emporium, nemohli bysme hrat serii C&C proste by byl ten gaming dost o nicem... smile.gif

btw sry for OT, ale tady uz moc zkazit nejde, je to skoda, topic mel dobrou myslenku, ale i jeho tvurce ukazal kde stoji pravda


Ano mel jsem dobrou myslenku...Ale kdyz si to prectes sam tak by si reagoval stejne. A ze jsem se ted stal rasistou mi vubec nevadi smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jul 25 2007 10:56am
takze od zaciatku, pre menej chapavych:

Quote (ghetofu @ Tue, 24 Jul 2007, 19:38)
Chtěl bych reagovat na agresivitu některých lidí tady na jsp a battle.netu...Moc dobře vím že lidi jsou různí.
Ale nelíbí se mi když se tady někdo naváží do lidi kteří např. udělají špatný topic.
Timto reaguji na muj omylný topic kdy Sebasti hned reagoval negativně.icon_pointr.gif a to ti mame podakovat alebo co???
Chtěl bych se tímto zeptat: Tobě se to nikdy nestalo?icon_pointr.gif stalo, kazdemu, ale nikto pred tebou nezakladal kvoli tomu dalsi zbytocny topic, uz chapes?
Ale přeci nebudu to vztahovat přímo na tebe, je to více lidí.icon_pointr.gif takze problem je vo vsetkych okrem teba?
Demokratická společnost je založená na toleranci, tak proč se lidi i když se třeba neznají netolerují? icon_pointr.gif zacni od seba
Je to tak težké? Co ti uděla napsat : Jsi oslik ale nic se něděje...Misto negativní a provokující reakce. icon_pointr.gif ale deje sa, ked ti si nedas tu namahu precitat par postov okolo, tak preco by si ostatni mali davat namahu byt k tebe mily?
Jestli tohle někdo považuje za zbytečný topic tak mi vlezte na zada.
icon_pointr.gif tak toto je tvoja tolerancia?

Zaver: cely topic o tom ze ti niekto vynadal ze si urobil chybu? tu neni skolka kde ta pani ucitelka bude vodit za rucicku a opakovane vysvetlovat co sa ma a co nie, ked ti niekto napise ze si urobil picovinu tak si to aspon zapamatas a je zase na chvilu pokoj (nez pride negdo dalsi a urobi to iste... smile.gif )

Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 25 2007 10:59am
Achjo co s tebou, ale tak kdyz jsem ten rasista tak to tvuj SLOVENSKO/MADARSKO/ROMSKY asi nechape...Myslim si ze kdo hraje diablo od zacatku urcite zazil podobne veci na DIABLU ci tady.
Tudiz chtel jsem slyset zazitky a reakce...Dekuji...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll