d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lineage2 > ta hra si zaslouzi vlastni tema
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,064
Joined: Mar 4 2007
Gold: 13.37
Warn: 60%
Aug 30 2007 09:41am
Quote (Karbec @ Wed, Aug 15 2007, 08:52pm)
lol coze? biggrin.gif


coze...
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 10:45am
Quote (Dieoncommand @ Thu, Aug 30 2007, 04:01pm)
ja sa nesnazim dokazat, ze PS vyowni necra, alebo archera (na CS). O co mi ide, je povedat, ze PS je na PVP pouzitelny.. A svoje uplatnenie najde aj na RB, aj na CS (ked uz nie ako DD, tak ako healer) . Co sa tyka areny, tam maju ludia buffy, ale v olympiade kde sa ide selfbuffed a bez blessedov imo klesaju magovia na najnizsiu priecku. A su to prave summoneri, ktori sa tam skvele uplatnia. Skoda ze Tebimu ide prave o ten iny typ PvP


No to sem ti chtěl říct, že v areně/oly by měli být selfbuffed a tam je ten summoner dost silný,ale většina clan warových pvp jsou mimo arenu a tam je PS spíše podprůměrný char. v C5 už je to o něčem jinném char, má spoustu vychytávek, typu mass party port a takové... kde scoutuje uvidí víc enemy a portne si k sobě celou partu z kamakoliv a můžou je vyownit, aspoň tak sem to pochopil když mně to kámoš vysvětloval a spoustu jinných věcí,ale hold toto je c4.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 10:59am
Quote (enemulator @ Thu, 30 Aug 2007, 17:41)
Quote (Karbec @ Wed, Aug 15 2007, 08:52pm)
lol coze? biggrin.gif


coze...


lol fakt coze? nerozumime vam ani slovo ohmy.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 12:04pm
Quote (z3r0. @ Thu, Aug 30 2007, 05:45pm)
No to sem ti chtěl říct, že v areně/oly by měli být selfbuffed a tam je ten summoner dost silný,ale většina clan warových pvp jsou mimo arenu a tam je PS spíše podprůměrný char. v C5 už je to o něčem jinném char, má spoustu vychytávek, typu mass party port a takové... kde scoutuje uvidí víc enemy a portne si k sobě celou partu z kamakoliv a můžou je vyownit, aspoň tak sem to pochopil když mně to kámoš vysvětloval a spoustu jinných věcí,ale hold toto je c4.


o tomto som cital a je to uplna pecka.. mozes k sebe portnut hocikoho z party od hocikadial.. s buffmi na casting a s warlockovou mackou klesa reuse time na dake 2 min
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 12:13pm
a je to v ..., pise to takuto hlasku:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1669 MHz with 1023MB RAM
Video: RADEON 9800 PRO (6641)

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 183]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- TLazyArray<< <- TArray<< <- USkeletalMesh::Serialize <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b) <- LoadObject <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b 204036==204036/19349850 9839730 38913) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageWarrior.MFighter NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UL2ConsoleWnd::LoadDefaultCharacterInfo <- UGameEngine::Init <- InitEngine


any1 can help? sad.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 03:38pm
Quote (M0f0 @ Thu, Aug 30 2007, 07:13pm)
a je to v ..., pise to takuto hlasku:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1669 MHz with 1023MB RAM
Video: RADEON 9800 PRO (6641)

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 183]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- TLazyArray<< <- TArray<< <- USkeletalMesh::Serialize <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b) <- LoadObject <- (SkeletalMesh Fighter.MFighter_m001_b 204036==204036/19349850 9839730 38913) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageWarrior.MFighter NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UL2ConsoleWnd::LoadDefaultCharacterInfo <- UGameEngine::Init <- InitEngine


any1 can help? sad.gif


Zkus znova rozbalit system... stary vymaz a hod tam novy, popr. zkus reinstal lineage... je taky docela mozne ze je problem s grafickou kartou/ramkama.... ale vetsinou je to skrz system.

Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 30 2007 04:10pm
obyčejně summoneři PS ES a Warlock jsou do arény a olympiády jedněmi z nejsilnějších charů. healují si summonka a ještě střílí šípy smile.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 30 2007 08:33pm
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 30 2007, 11:10pm)
obyčejně summoneři PS ES a Warlock jsou do arény a olympiády jedněmi z nejsilnějších charů. healují si summonka a ještě  střílí šípy smile.gif


Gladiator aka duelist = da best! smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 11:33pm
no cele som to reinstal a me is in wink.gif este sa doucit tu vasu divnu rec a mozem zacat hrat, zatial som ponahanal gremlinov okolo newbie helpera a uz je lvl 4
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Aug 30 2007 11:59pm
Quote (M0f0 @ Fri, Aug 31 2007, 06:33am)
no cele som to reinstal a me is in wink.gif este sa doucit tu vasu divnu rec a mozem zacat hrat, zatial som ponahanal gremlinov okolo newbie helpera a uz je lvl 4


gieb name!!

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456725Next
Closed New Topic New Poll