Quote (Dieoncommand @ Thu, Aug 30 2007, 04:01pm)
ja sa nesnazim dokazat, ze PS vyowni necra, alebo archera (na CS). O co mi ide, je povedat, ze PS je na PVP pouzitelny.. A svoje uplatnenie najde aj na RB, aj na CS (ked uz nie ako DD, tak ako healer) . Co sa tyka areny, tam maju ludia buffy, ale v olympiade kde sa ide selfbuffed a bez blessedov imo klesaju magovia na najnizsiu priecku. A su to prave summoneri, ktori sa tam skvele uplatnia. Skoda ze Tebimu ide prave o ten iny typ PvP
No to sem ti chtěl říct, že v areně/oly by měli být selfbuffed a tam je ten summoner dost silný,ale většina clan warových pvp jsou mimo arenu a tam je PS spíše podprůměrný char. v C5 už je to o něčem jinném char, má spoustu vychytávek, typu mass party port a takové... kde scoutuje uvidí víc enemy a portne si k sobě celou partu z kamakoliv a můžou je vyownit, aspoň tak sem to pochopil když mně to kámoš vysvětloval a spoustu jinných věcí,ale hold toto je c4.