d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pomozte > plz
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 26 2007 01:07pm
zkuste keylogger ^^
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 27 2007 11:23am
Quote (sapier @ Thu, Jul 26 2007, 06:14pm)
za prve nemas sanci ani tvoji blazni kamosi za druhe akorat udelas picovinu a jeste dostanes pokutu za pokus o nabourani a skoncis velmi brzo ale ty si znama pica duelil jsem stebou
dudu login ne ?


gl hacking kid




vole ten dudu o kterym mluvis me okradl ze zavisti o vse..... je to skrachovalec a piča jak si rekl

Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Jul 27 2007 11:25am
Quote (Esantin @ Thu, Jul 26 2007, 07:07pm)
zkuste keylogger ^^




mas recht to je jedina sance... jedina sance jak se dostat na build stranky je pres jeho pocitac a to jedine pres jeho heslo biggrin.gif

ma to ale ete 2 hacky biggrin.gif .........
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 27 2007 12:13pm
Quote (under_war @ Fri, Jul 27 2007, 05:25pm)
Quote (Esantin @ Thu, Jul 26 2007, 07:07pm)
zkuste keylogger ^^




mas recht to je jedina sance... jedina sance jak se dostat na build stranky je pres jeho pocitac a to jedine pres jeho heslo biggrin.gif

ma to ale ete 2 hacky biggrin.gif .........


lol, uplne zeru tenhle tvuj tajemnej styl, jako pri zjistovani kdo udelal tyhle stranky, je to fakt smesny
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 27 2007 12:28pm
Quote (pugacov @ Fri, 27 Jul 2007, 20:13)
Quote (under_war @ Fri, Jul 27 2007, 05:25pm)
Quote (Esantin @ Thu, Jul 26 2007, 07:07pm)
zkuste keylogger ^^




mas recht to je jedina sance... jedina sance jak se dostat na build stranky je pres jeho pocitac a to jedine pres jeho heslo biggrin.gif

ma to ale ete 2 hacky biggrin.gif .........


lol, uplne zeru tenhle tvuj tajemnej styl, jako pri zjistovani kdo udelal tyhle stranky, je to fakt smesny


jop ^^ dela jen chytryho a keca hovna
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 27 2007 12:35pm
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 27 2007 12:54pm
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 27 2007, 06:35pm)
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif


kde je tvůj green center style? biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 27 2007 12:55pm
Quote (Esantin @ Fri, Jul 27 2007, 06:54pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 27 2007, 06:35pm)
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif


kde je tvůj green center style? biggrin.gif


limegreen ;d
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 27 2007 01:17pm
Quote (Esantin @ Fri, Jul 27 2007, 07:54pm)
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 27 2007, 06:35pm)
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif


kde je tvůj green center style? biggrin.gif


owned so fucking hard
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 27 2007 03:12pm
Quote (FF-speed @ Fri, Jul 27 2007, 07:35pm)
tak co už jsi ho hacknul ? wink.gif


myslim ze uz trikrat ,... Paul to totiz urcite nema vubec chraneny.. biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll