d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechci Se Tak Jednoduše Vzdát Svého Snu > potřebuju rady typy triky
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 22 2007 11:36am
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 22 2007, 11:12am)
Quote (Lua @ Sat, 21 Jul 2007, 21:34)
ja ale necháápu... fakt mě to nepadá... když nepdadá tak nemůžu nic prodat tak nezbohatnu biggrin.gif


ale pada to, spis jen nevis co sbirat.


vim... ale nepada uz sem prodal slusnej hcl orb 5bliz 20fcr life mana f res smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Jul 22 2007 11:43am
Quote (Lua @ Sun, Jul 22 2007, 05:36pm)
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 22 2007, 11:12am)
Quote (Lua @ Sat, 21 Jul 2007, 21:34)
ja ale necháápu... fakt mě to nepadá... když nepdadá tak nemůžu nic prodat tak nezbohatnu biggrin.gif


ale pada to, spis jen nevis co sbirat.


vim... ale nepada uz sem prodal slusnej hcl orb 5bliz 20fcr life mana f res smile.gif


tak proc si pak stezujes ze ti nic nepada?
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 22 2007 12:01pm
Quote (Lua @ Sun, 22 Jul 2007, 18:36)
uz sem prodal slusnej hcl orb 5bliz 20fcr life mana f res smile.gif


za tech 5fg co mas ? ^^

This post was edited by unknown_spirit on Jul 22 2007 12:01pm
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 22 2007 12:07pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, 22 Jul 2007, 19:01)
Quote (Lua @ Sun, 22 Jul 2007, 18:36)
uz sem prodal slusnej hcl orb 5bliz 20fcr life mana f res smile.gif


za tech 5fg co mas ? ^^


tak to je fakr slusny smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 22 2007 12:11pm
Quote (unknown_spirit @ Sun, Jul 22 2007, 06:01pm)
Quote (Lua @ Sun, 22 Jul 2007, 18:36)
uz sem prodal slusnej hcl orb 5bliz 20fcr life mana f res smile.gif


za tech 5fg co mas ? ^^


LUA TRADA
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 22 2007 01:30pm
rofl to byl dost slusny ne?
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 23 2007 02:35am
Ono s vyděláváním to neni až tak složitý ohmy.gif)

1. Pokud chodíš do školy a jseš pořádnej závislák, tak máš dost volnýho času a můžeš u toho sedět často. Udělej si char s pořádnejma věcma 300+ mf a choď A85. Bohužel lidi občas nevědi co sbírat a tak jim padaj bomba věci a oni ani nevědi, že je to gosu item, protože neni zlatej ale je bílej... Takhle chodil jeden muj kámoš s crap výbavě ale měl naprosto neskutečnej caster ring, za kterej by koupil full equip na jeho vysněnýho hammera. A taky měl třeba sc 20/11 cr a nevěděl, že to má nějakou cenu. ...

2. Nejlepší je to na vejšce na koleji smile.gif Člověk nemusí nic, má super internet a neskutečně volnýho času. To samé smile.gif

3. Pracující... Ono je to sice divný si kupovat věci za real money, ale pokud to beru podle sebe, tak můj čas je docela drahej a když už si denně na tu hodinku nebo 2 večer sednu k dia, tak se chci bavit a ne nádeničit u mefa. Nikdy jsem si nic za RM nic nekoupil, neplánuju to, ale nevidim v tom problém. Za dovolenou dám 50k a ani nemrknu. 12 dní pohody. No a proč nedat 5-10k a nekoupit za to věci pro něco, co mě baví? Uznávám, že je to případ pro pořádnýho závisláka, ale zase proč ne. Navíc 10k vydělám v reálu za týden. Ekvivalent ve fg nevydělám ani za 2 měsíce. Opět jako vše, je to otázka priorit.

4. Pro všechny společně je asi nejsnadnější cestou bot. Sere mě, když vidim lidi u fl jak vstupujou do her fg4fh55j6dd4g5 ale pokud jim to běží 24/7, tak to jsou přesně ty případy, kdy se vydělávaj ty desetitisíce fg.
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 23 2007 02:37am
Jo a ještě jedna možnost tady je, 16,5k fg výměnou za 5 fg ohmy.gif) http://forums.d2jsp.org/index.php?act=stash&a=202
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 23 2007 02:39am
Quote (UBU @ Mon, Jul 23 2007, 08:35am)
Ono s vyděláváním to neni až tak složitý ohmy.gif)

1. Pokud chodíš do školy a jseš pořádnej závislák, tak máš dost volnýho času a můžeš u toho sedět často. Udělej si char s pořádnejma věcma 300+ mf a choď A85. Bohužel lidi občas nevědi co sbírat a tak jim padaj bomba věci a oni ani nevědi, že je to gosu item, protože neni zlatej ale je bílej... Takhle chodil jeden muj kámoš s crap výbavě ale měl naprosto neskutečnej caster ring, za kterej by koupil full equip na jeho vysněnýho hammera. A taky měl třeba sc 20/11 cr a nevěděl, že to má nějakou cenu. ...

2. Nejlepší je to na vejšce na koleji smile.gif Člověk nemusí nic, má super internet a neskutečně volnýho času.  To samé smile.gif

3. Pracující... Ono je to sice divný si kupovat věci za real money, ale pokud to beru podle sebe, tak můj čas je docela drahej a když už si denně na tu hodinku nebo 2 večer sednu k dia, tak se chci bavit a ne nádeničit u mefa. Nikdy jsem si nic za RM nic nekoupil, neplánuju to, ale nevidim v tom problém. Za dovolenou dám 50k  a ani nemrknu. 12 dní pohody. No a proč nedat 5-10k a nekoupit za to věci pro něco, co mě baví? Uznávám, že je to případ pro pořádnýho závisláka, ale zase proč ne. Navíc 10k vydělám v reálu za týden. Ekvivalent ve fg nevydělám ani za 2 měsíce. Opět jako vše, je to otázka priorit.

4. Pro všechny společně je asi nejsnadnější cestou bot. Sere mě, když vidim lidi u fl jak vstupujou do her fg4fh55j6dd4g5 ale pokud jim to běží 24/7, tak to jsou přesně ty případy, kdy se vydělávaj ty desetitisíce fg.


hh to ja mel taky smile.gif prodal jsem ho vikovi za 150 fg ten z nej pak dostal nejakych 5xx uz nevim presne a dalsi frajirek ho tradnul za 3,2k smile.gif tak nejvic unlucky jsem ja a ne nejaky lua tongue.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jul 23 2007 03:32am
Quote (Killer111 @ Sat, Jul 21 2007, 10:56pm)
Quote (Lua @ Sat, Jul 21 2007, 09:34pm)
Quote (Killer111 @ Sat, Jul 21 2007, 08:33pm)
no
luo , sice jsem mpřišel buď svojí blbostí nebo okradením nejmíň o 5 k
fg ale furt mam tak 10 k  dohromady, tak mi neřikej že to nejde,


ja ale necháápu... fakt mě to nepadá... když nepdadá tak nemůžu nic prodat tak nezbohatnu biggrin.gif


věcí které jsem prodal díky mf nebo gf bych spočítal na prstech obou rukou...

nejjednodušší věc: kupuj za málo, prodávej za víc , ať je výdělek třeba jen 20 fg ... takhle sem si vydělal , a i např tebi a další


WORD
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll