d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nej Kytarove Sola > Bass/Lead guitar
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 5 2007 03:26pm

taky is myslim, tohle ma ke konci celkem dobre solo ale ani ne tka kytarove jako spis nastupem vsech nastroju... no to pochopite...
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 6 2007 12:54am
Quote (MrReaper @ Fri, Oct 5 2007, 09:26pm)

taky is myslim, tohle ma ke konci celkem dobre solo ale ani ne tka kytarove jako spis nastupem vsech nastroju... no to pochopite...


Vim co myslis, v podstate by jsi tady mohl postnout cokoliv od Avantasie/Edguye, v tom se myslim shodnem smile.gif

Jinak co se tyce te nove vychytavky, neni to spatne, ale zase vidim zapor v tom, ze clovek nevidi nazev videa. To pak musi zkopirovat odkaz, a jit na youtube.
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 6 2007 02:13am
Quote (Leri @ Sat, 6 Oct 2007, 08:54)
Vim co myslis, v podstate by jsi tady mohl postnout cokoliv od Avantasie/Edguye, v tom se myslim shodnem smile.gif

Jinak co se tyce te nove vychytavky, neni to spatne, ale zase vidim zapor v tom, ze clovek nevidi nazev videa. To pak musi zkopirovat odkaz, a jit na youtube.


a nebo na to video kliknout když ho pouštíš ^^

taky tě to hned hodí na youtube
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Oct 8 2007 11:08am
Taky pridam svoji trosku do mlyna wink.gif

1. Jednoznacne Tommy Emmanuel napr.: The Robin (http://www.youtube.com/watch?v=Yl0r7h3W-Wc) nebo Classical Gas (http://www.youtube.com/watch?v=TX0eTp7SoNU), byl jsem na koncerte a nikdy jsem nic podobnyho nezazil wink.gif
2. Jimi Hendrix napr.: Machine Gun, Voodo Child
3. Pink Floyd - Comfortably Numb

je toho spousta, ale tohle je ted moje top 3 wink.gif
edit: jo jeste na jednu vec jsem zapomnel: http://www.youtube.com/watch?v=zBqKxZhM1NI

This post was edited by Rapyjer on Oct 8 2007 11:13am
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Oct 21 2007 06:10am
Odporucam do Youtube napisat "Antoine Dufour" alebo "Andy Mckee"

Ja teraz zhanam od nich hocico,to je proste...Uzasne no,fakt hocico si odnich clovek pusti tak zasnem co ti dvaj caruju s gytarou ...
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 28 2007 02:47pm
Quote (FF-speed @ Sun, 28 Oct 2007, 21:06)


copied from www.braingell.com maybe? --- btw celkem dost dobre radio a zvlast kdyz jim Speedy radi co hrat smile.gif jo a ten typek je taky godly laugh.gif

edit: tesim se az vyda cd svych cover verzi smile.gif

This post was edited by MrReaper on Oct 28 2007 02:49pm
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Oct 28 2007 03:19pm
Quote (MrReaper @ Sun, 28 Oct 2007, 22:47)
copied from www.braingell.com maybe? --- btw celkem dost dobre radio a zvlast kdyz jim Speedy radi co hrat smile.gif jo a ten typek je taky godly laugh.gif

edit: tesim se az vyda cd svych cover verzi smile.gif


but only maybe....

btw taky jim můžeš radit co hrát ( majou tam chat room ) ^^

akorád si musíš otypovat co ti který zahraje a co kdo má....
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 29 2007 06:03am
Quote (FF-speed @ Sun, Oct 28 2007, 07:06pm)


Heeej vsadim se ze si dopomaha v nekterych pasazich jeste necim jinym nez jen rukama biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll