Quote (MrReaper @ Fri, Oct 5 2007, 09:26pm)
taky is myslim, tohle ma ke konci celkem dobre solo ale ani ne tka kytarove jako spis nastupem vsech nastroju... no to pochopite...
Vim co myslis, v podstate by jsi tady mohl postnout cokoliv od Avantasie/Edguye, v tom se myslim shodnem

Jinak co se tyce te nove vychytavky, neni to spatne, ale zase vidim zapor v tom, ze clovek nevidi nazev videa. To pak musi zkopirovat odkaz, a jit na youtube.