Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:28pm)
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^
on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]
oh dojebal si mě

už nepiš okp prosim nebo to fakt nedam
