d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pici Star Je Locked :( > kurva drat
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 06:34am
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:32)
Quote (Karbec @ Sat, Jul 14 2007, 12:31pm)
Quote (Runn3r @ Sat, 14 Jul 2007, 14:29)
Quote (unknown_spirit @ Sat, Jul 14 2007, 12:28pm)
Quote (FF-speed @ Sat, 14 Jul 2007, 10:50)
runnere ten sign bys měl sundat ... vždy¨ˇt ani nevíš kdo to je ^^


on totiz zadnou jinou sig nema visco xddd schvalne sleduj ze to tam bude mit porad ikdyz uz to nebude treba vubec aktualni ;]


oh dojebal si mě sad.gif už nepiš okp prosim nebo to fakt nedam sad.gif


hm ted si mu teda dal -.-


a ty mi taky wink.gif :<


to dost
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 14 2007 06:37am
Koukam že tento TOPIC se naprosto vyhnul hlavnímu tematu ^^ smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 06:54am
Quote (ghetofu @ Sat, 14 Jul 2007, 12:37)
Koukam že tento TOPIC se naprosto vyhnul hlavnímu tematu ^^ smile.gif


jo no ^
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 14 2007 09:13am
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 12:54pm)
Quote (ghetofu @ Sat, 14 Jul 2007, 12:37)
Koukam že tento TOPIC se naprosto vyhnul hlavnímu tematu ^^ smile.gif


jo no ^


jako vždy wink.gif Btw kdo je star, neznám není mi to líto hehe
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 14 2007 09:14am
Quote (mortwatcher @ Sat, Jul 14 2007, 03:13pm)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 12:54pm)
Quote (ghetofu @ Sat, 14 Jul 2007, 12:37)
Koukam že tento TOPIC se naprosto vyhnul hlavnímu tematu ^^ smile.gif


jo no ^


jako vždy wink.gif Btw kdo je star, neznám není mi to líto hehe


tak sem nepostuj kdyz jsi ho neznal a je ti to jedno.. druhy karbec.. bez si huntit nekam jinam
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 14 2007 10:14am
Quote (fifky-OVA @ Sat, 14 Jul 2007, 17:14)
Quote (mortwatcher @ Sat, Jul 14 2007, 03:13pm)
Quote (FF-speed @ Sat, Jul 14 2007, 12:54pm)
Quote (ghetofu @ Sat, 14 Jul 2007, 12:37)
Koukam že tento TOPIC se naprosto vyhnul hlavnímu tematu ^^ smile.gif


jo no ^


jako vždy wink.gif Btw kdo je star, neznám není mi to líto hehe


tak sem nepostuj kdyz jsi ho neznal a je ti to jedno.. druhy karbec.. bez si huntit nekam jinam


psals to uz 3× kokote .. drz uz hubu
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jul 14 2007 12:01pm
ja se vylozne bavim uz wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 14 2007 12:41pm
Quote (CarodeJ @ Sat, Jul 14 2007, 06:01pm)
ja se vylozne bavim uz wink.gif


a kde jsi vylozeny? na gauci?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jul 14 2007 01:02pm
Quote (Leri @ Sat, Jul 14 2007, 06:41pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jul 14 2007, 06:01pm)
ja se vylozne bavim uz wink.gif


a kde jsi vylozeny? na gauci?


a už je to tady další spam a takhle se tvoří offtopic biggrin.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jul 14 2007 01:13pm
Karbecu na tvůj věk se bráníš zajímavě biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll