d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Sa Dari V New Ladderi?
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 2 2007 09:10am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 16:08)
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 04:03pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif


nj mam ho cca rok a cd mam furt ten isty :x


na kazdeho raz dojde tongue.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jul 2 2007 09:11am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 03:03pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif


ja jsem jednim z nich ^^

po banu se hodne rychle naucis hrat bez mh. Pak si budes myslet ze mh je uplne na hovno. K cemu ti je vedet cestu kdyz to teli nekdo za tebe? k cemu ti je nahlizeni do cizich veci, kdyz stejne vis co pouzivaji podle vzhledu? ^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 2 2007 09:19am
Quote (undead_lord @ Mon, Jul 2 2007, 03:11pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 03:03pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif


ja jsem jednim z nich ^^

po banu se hodne rychle naucis hrat bez mh. Pak si budes myslet ze mh je uplne na hovno. K cemu ti je vedet cestu kdyz to teli nekdo za tebe? k cemu ti je nahlizeni do cizich veci, kdyz stejne vis co pouzivaji podle vzhledu? ^


souhlasim
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 2 2007 09:21am
Quote (undead_lord @ Mon, Jul 2 2007, 04:11pm)
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 03:03pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 14:28)
ak uz nebudem moct pouzivat mh jebem na to bez mh je d2 boring
takovejch lidi tu bylo, nekteri se to naucili nepouzivat, jini radsi nakupuji cdkeye smile.gif


ja jsem jednim z nich ^^

po banu se hodne rychle naucis hrat bez mh. Pak si budes myslet ze mh je uplne na hovno. K cemu ti je vedet cestu kdyz to teli nekdo za tebe? k cemu ti je nahlizeni do cizich veci, kdyz stejne vis co pouzivaji podle vzhledu? ^


ak mas mh zapnuty iba na odkrytie mapy je tam asi tak 0,0001% ze ti to zistia ja ho na nic ine nepouzivam mna pvp nebavi bavi ma mf a mf bez mh sux smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 2 2007 09:29am
Zalezi jaky map hack mas...byl tu takovy za kterej mi zabanovaly 6 cd-keyu...NN MORE...
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 2 2007 09:35am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 16:21)
ak mas mh zapnuty iba na odkrytie mapy je tam asi tak 0,0001% ze ti to zistia

na co ten mh pouzivas, to nikoho nezajima a rozhodne to nesnizuje sanci zjisteni, radsi uz nepostuj dalsi moudra.

Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 2 2007 09:46am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 04:35pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 16:21)
ak mas mh zapnuty iba na odkrytie mapy je tam asi tak 0,0001% ze ti to zistia

na co ten mh pouzivas, to nikoho nezajima a rozhodne to nesnizuje sanci zjisteni, radsi uz nepostuj dalsi moudra.


ten mh pracuje na sposob odokryje mapu (ked sa warden "nediva") a potom sa vypne ked mas zapnute take veci ako inventory look alebo iLvl look tak pracuje 24/7 = easy ban smile.gif fakt viem o com hovorim ale to mas jedno
1cd key = 200fg biggrin.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jul 2 2007 09:48am
Quote (zerkii @ Sun, 1 Jul 2007, 00:11)
Quote (otko @ Sat, 30 Jun 2007, 22:59)
15fg za shael... a to asi vsetko

dia stratilo u mna vyznam furt o tom istom, ladder je skoro spat v starych kolajach, dupovat je furt mozne, co som si myslel ze uz ani nie...

asi koncim, uz ma to neba....este si dam tyzden na rozmyslenie

dia = no fun anymore sad.gif

len neviem komu zverim mojich 5 acc a fg nikdo uz skoro nehra....


Souhlas.

Jediná výzva a motivace je level 99.


souhlas smile.gif ci mit 1vni 99:)
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 2 2007 10:10am
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 16:46)
ten mh pracuje na sposob odokryje mapu (ked sa warden "nediva") a potom sa vypne

a toto ti rekl kterej chytrej ? :> ten mh pracuje zpusobem ze zasahuje diky scriptum na stranu serveru, cili uz se to stava okamzite banable.
takze bych o zadnejch % radeji nemluvil, bejt tebou

Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 2 2007 10:29am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jul 2 2007, 04:10pm)
Quote (1shot1kill @ Mon, 2 Jul 2007, 16:46)
ten mh pracuje na sposob odokryje mapu (ked sa warden "nediva") a potom sa vypne

a toto ti rekl kterej chytrej ? :> ten mh pracuje zpusobem ze zasahuje diky scriptum na stranu serveru, cili uz se to stava okamzite banable.
takze bych o zadnejch % radeji nemluvil, bejt tebou


ty jsi zase chytry smile.gif server sam o sobe posila info jak se joinujes do game, staci to precist smile.gif
edit: samozrejme v tomhle pripade o kterem se bavite je to jednoduche odhalit, kdyz si o to rika client, a rika ze uz na tom miste byl, at mu server posle mapu-

This post was edited by Leri on Jul 2 2007 10:29am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll