
lidicky nadherna debata, zero poradim ti jednu vec, zacni delat nejaky bojovy sport a razem uvidis jak se ty agresivity zbavis...
Ps: miluju opily a agresivni diskanty stema je pak nejvetsi zabava...
Pss: A zero pokud kdyz se napijes ses agresivni tak to je vec uplne normalni, ale musis pak vedet kdy a nakom si to vyventilovat...a nebo nepit... coz praktikuju ja