d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Už To Resetli? > Sry jsem v praci
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2007 07:05am
Quote (alda @ Mon, Jun 25 2007, 10:32am)
mg jestli to bude v utery tak hraju az odpoledne a seru jim na to ... ale jinak se rika ze kolem pate to bude prvni termin biggrin.gif


můj odhad je kolem 18 nebo 20, kdybych mel fg, tak si i vsadim biggrin.gif

a serte na ty fake !! dry.gif ranting.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 25 2007 07:13am
Quote (Sebasti @ Mon, 25 Jun 2007, 15:05)
Quote (alda @ Mon, Jun 25 2007, 10:32am)
mg jestli to bude v utery tak hraju az odpoledne a seru jim na to ... ale jinak se rika ze kolem pate to bude prvni termin biggrin.gif


můj odhad je kolem 18 nebo 20, kdybych mel fg, tak si i vsadim biggrin.gif

a serte na ty fake !! dry.gif ranting.gif


CRY
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 07:13am
Hm Us EAST je prave down, bez srandy.
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 25 2007 07:20am
zase sem se nechal nachytat... vak moc dobre vim ze to bude az po pulnoci ale jak ti je vzdy nejakej fake tak to radej overim:)
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 25 2007 07:32am
Quote (Leri @ Mon, 25 Jun 2007, 14:13)
Hm Us EAST je prave down, bez srandy.


Dobrý znamení, ale na tom jejich ofic. fóru pořád nic. sad.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 07:34am
Quote (Mr.Superstar @ Mon, Jun 25 2007, 01:20pm)
zase sem se nechal nachytat... vak moc dobre vim ze to bude az po pulnoci ale jak ti je vzdy nejakej fake tak to radej overim:)


vis HO!
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 25 2007 07:40am
tak uvidime leri:) zachvili je 16:00 a stale nic.. Moc dobre vim jak tu vseci tvrdli uz minulej reset a kdy to bylo?.. az po pulnoci...
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 25 2007 07:42am
Quote (Mr.Superstar @ Mon, Jun 25 2007, 01:40pm)
tak uvidime leri:) zachvili je 16:00 a stale nic.. Moc dobre vim jak tu vseci tvrdli uz minulej reset a kdy to bylo?.. az po pulnoci...


reset nebude
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 07:44am
Bude to za 2 hodiny, pojdte se vsadit klidne vsichni!
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 25 2007 07:45am
za 2 hodiny co?.. rd? ten ma trvat dalsi 4 hodiny... takze + - o 22:00 se to spusti... vsak uvidime
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll