d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nejlepsi Postava Pro Zacatek > po resetu a s nulou na konte
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 24 2007 09:08am
asi vobnovim Kozatku .. jako minulej ladder zacnu s blizz sork teda smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 24 2007 01:00pm
Quote (Sebasti @ Sun, 24 Jun 2007, 13:03)
Quote (z3r0. @ Sun, Jun 24 2007, 10:48am)
Quote (Sebasti @ Sun, Jun 24 2007, 11:43am)
Quote (M0f0 @ Sun, Jun 24 2007, 09:57am)
skelemancer ftw...


hmm a kolik lidi s tebou bude hrat v jedne hre? wink.gif biggrin.gif


A proc by museli? asi nevis jak je skeletmancer silny...


ne jen jsem s nim chodil na ubery... on silnej neni ani trochu, takže bez enigmi to bude za *a) pomaly *cool.gif o držku *c) zalagovany biggrin.gif


hraju skelemancera prakticky od doby co jsem zacal hrat dia (tj. asi mesic po tom co vyslo) a po netu uz taky nejakou tu chvili (od 1.09) a nikdy jsem nemel problem s lagama ani nicim podobnym... je to nejvic safe char co znam, pokud za nej nehrajes jako prase... a rychly umi byt dost
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 01:17pm
java ama nebo fire soso jasna volba ozkousena jiz 2x...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 24 2007 01:22pm
Quote (Mr.Superstar @ Sun, Jun 24 2007, 07:17pm)
java ama nebo fire soso jasna volba ozkousena jiz 2x...


lol java sux prosimtě tvoje jávy staly za hovno biggrin.gif takový low lvl ripy xd
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 24 2007 01:29pm
Quote (Mr.Superstar @ Sun, Jun 24 2007, 08:17pm)
java ama nebo fire soso jasna volba ozkousena jiz 2x...


omg Fallen -.- ty zalez... to tvoje zmizeni z hcl ti jen tak nezapomenem wink.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 24 2007 01:36pm
No, stejně jako vzdy kdyz zacinam, blizz soso. Rychle na hell a pak zabijet andy pres dvere, dokud nejsou veci smile.gif Jednoduche, bezpecne, jen trochu srabarna. Summonmancera ne, od te doby, co ho hraju s eni mi bez ni neskutecne stve smile.gif Trapka taky neni spatna volba, da se s ni chodit pit, ale u andy je to jednodussi ze zacatku. A blizz je lepsi nez mete, protoze ty mrdky tam jsou FI smile.gif No a pak jak jsou veci, tak uz je to veci kazdeho soudruha cemu da prednost wink.gif

This post was edited by UBU on Jun 24 2007 01:39pm
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 24 2007 05:03pm
hcl zealot je jasna volba ..
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2007 01:36am
hmm, asi pudu do trapassinky, ale bude to o drzku... :/ smile.gif

hmm, ale to nemuzu chodit na mf... kua... tak ja fakt nevim...

This post was edited by Sebasti on Jun 25 2007 01:48am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 25 2007 01:49am
Quote (Sebasti @ Mon, 25 Jun 2007, 09:36)
hmm, asi pudu do trapassinky, ale bude to o drzku... :/ smile.gif

hmm, ale to nemuzu chodit na mf... kua... tak ja fakt nevim...


a proc ne ? myslis, ze padaj veci jen z mefa a z andy a to jen kdyz mas teleport nebo co ?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 25 2007 01:49am
Muzes chodit fridgid smile.gif a pak ten pit jak rikal ubu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll