No, stejně jako vzdy kdyz zacinam, blizz soso. Rychle na hell a pak zabijet andy pres dvere, dokud nejsou veci

Jednoduche, bezpecne, jen trochu srabarna. Summonmancera ne, od te doby, co ho hraju s eni mi bez ni neskutecne stve

Trapka taky neni spatna volba, da se s ni chodit pit, ale u andy je to jednodussi ze zacatku. A blizz je lepsi nez mete, protoze ty mrdky tam jsou FI

No a pak jak jsou veci, tak uz je to veci kazdeho soudruha cemu da prednost
This post was edited by UBU on Jun 24 2007 01:39pm