d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přidá Se Někdo Do Party? > kdy přesně bude reset?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:38am
uz vidim, jak behas v UT bez tele se summonem smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:38am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:37am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:33)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:32)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme nj flory


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


tak smiter nemusi byt tak drahej :)kdyz se uskromnis a nebudes hned potrebovat coh/eni grief ... da se za levno


kdyz ja mam rad na UT smiterovi lw pb biggrin.gif


hh tak na startu laddru si hnedka poskladaš lw biggrin.gif to neni problem

icon_pointr.gifCarodej wink.gif mam to video najit a dat ho tady ? wink.gif fakt ho rozsekal

This post was edited by Runn3r on Jun 23 2007 05:39am
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:49am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:38)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:37am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:33)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:32)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:30am)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:28)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:27am)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it


právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D


tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado


pravě že nejsou wink.gif lol belikeme nj flory


stejně by mě zajímalo, jak to dělá biggrin.gif
jenom za blbý organsety má ode mě tak 1k fg


jestli to tolik bude stat wink.gif tak si dělam smitera biggrin.gif
nějakeho shita wink.gif namaxovat rezi a jit to vyťukat wink.gif


tak smiter nemusi byt tak drahej :)kdyz se uskromnis a nebudes hned potrebovat coh/eni grief ... da se za levno


kdyz ja mam rad na UT smiterovi lw pb biggrin.gif


hh tak na startu laddru si hnedka poskladaš lw biggrin.gif to neni problem

>Carodej wink.gif mam to video najit a dat ho tady ? wink.gif fakt ho rozsekal


hledej, smudlo,
jsem zvedavej jestli ho dal BEZ ENIGMY

jinak to sem ani nepostuj biggrin.gif

This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 05:49am
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:51am
j tak měl enigmu ale i tak to vypada stylově http://pl.youtube.com/watch?v=1KzTHaatmtE

This post was edited by Runn3r on Jun 23 2007 05:51am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:51am
izu ? mluvim o UT smile.gif az ti mef zacne spammovat skeli mezi tvoje skeli, tak jsem na tebe zvedavej, bez tele to se summonem nepujde imo smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:55am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:51)
izu ? mluvim o UT smile.gif az ti mef zacne spammovat skeli mezi tvoje skeli, tak jsem na tebe zvedavej, bez tele to se summonem nepujde imo smile.gif


njn izuala da skoro kazdej char...
meph to je jiny kafe biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:57am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:55am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:51)
izu ? mluvim o UT smile.gif az ti mef zacne spammovat skeli mezi tvoje skeli, tak jsem na tebe zvedavej, bez tele to se summonem nepujde imo smile.gif


njn izuala da skoro kazdej char...
meph to je jiny kafe biggrin.gif


no a on mepha ujebal s tim summon sračkama wink.gif však se podivej na to video wink.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:59am
omg ale ma eniiii, nemuzes nabehnout do ut se skeletonama, se rozbehnou a ses v pici smile.gif do yo got it ? smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 06:00am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:57)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:55am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:51)
izu ? mluvim o UT smile.gif az ti mef zacne spammovat skeli mezi tvoje skeli, tak jsem na tebe zvedavej, bez tele to se summonem nepujde imo smile.gif


njn izuala da skoro kazdej char...
meph to je jiny kafe biggrin.gif


no a on mepha ujebal s tim summon sračkama wink.gif však se podivej na to video wink.gif


ale to nic nemeni na tom, ze bez ENIGMY to nedas biggrin.gif
to radsi udelej low rozpoctovyho smitera biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 06:01am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 14:00)
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:57)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:55am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:51)
izu ? mluvim o UT smile.gif az ti mef zacne spammovat skeli mezi tvoje skeli, tak jsem na tebe zvedavej, bez tele to se summonem nepujde imo smile.gif


njn izuala da skoro kazdej char...
meph to je jiny kafe biggrin.gif


no a on mepha ujebal s tim summon sračkama wink.gif však se podivej na to video wink.gif


ale to nic nemeni na tom, ze bez ENIGMY to nedas biggrin.gif
to radsi udelej low rozpoctovyho smitera biggrin.gif


pod to se muzu podepsat smile.gif black, duress/smoke treba .. life tap hulka, atd smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll