Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:25)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:20)
hcl? scl ? jako abych se na eastu sral s hcl charem jen kvuli tomu, abych pak 2 roky hledal hr a mezi tim spadly ceny ... fuck it
právě, na eastu nejsou duperi, jako treba belikeme na eurohcl
takže radši budu hrát europe .D
tak to bych se divil, ze by tam nebyli duperi podle toho, co tady runner povida, tak tam by se meli duperi napakovat jak hovado