Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:11am)
neco malo

ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim

lal nemam char ale jak rikam
1-95 by za den šlo udělat 
ty bys nedal ani 1-95
já nebo speedy třeba jo, ale ty ne

a nesnižuj hranici, topic byl 1-96