d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Level 1-96 Za 24h ?
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:12am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:13am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:11am)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


lal nemam char ale jak rikam wink.gif 1-95 by za den šlo udělat wink.gif
@ mít team na uber trist lvling a hafo kliču wink.gif tak bych ty lvl service dělal taky wink.gif


This post was edited by Runn3r on Jun 23 2007 05:13am
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:13am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:14am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:11am)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


lal nemam char ale jak rikam wink.gif 1-95 by za den šlo udělat wink.gif


ty bys nedal ani 1-95
já nebo speedy třeba jo, ale ty ne biggrin.gif
a nesnižuj hranici, topic byl 1-96 biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:15am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif


no on se se mnou většinou už někdo vezl, skoro pořád full game tongue.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:17am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:15)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif


no on se se mnou většinou už někdo vezl, skoro pořád full game tongue.gif


vsak to je nejvic gosu, dostanes zaplaceny za lvl service a ja se jen povezu .. me noob
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:17am
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:15am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif


no on se se mnou většinou už někdo vezl, skoro pořád full game tongue.gif


nj hral si se mnou wink.gif hej na tohle nebudu odepisovat pač se do mě pusti cele cz/sk wink.gif ~ speedy by určitě nedal 1-95 wink.gif ale johann klidně wink.gif a jak řikam ti anci ti davaji expy jak kurvy wink.gif nm @ hell wink.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 05:19am
to ale stejne neresi ten problem, ze na 95 uz to v UT nepoleze smile.gif neni tomu tak ? smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:20am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 11:19am)
to ale stejne neresi ten problem, ze na 95 uz to v UT nepoleze smile.gif neni tomu tak ? smile.gif


nikdy sem nebyl nad 90 lvl v uber tristu biggrin.gif no vlastně byl s mojim "gozu hammerem" a když prošel izual tak spadl sad.gif biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 05:21am
Quote (Runn3r @ Sat, 23 Jun 2007, 13:17)
Quote (dessa5 @ Sat, Jun 23 2007, 11:15am)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:13)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 13:12)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 13:11)
neco malo smile.gif ja o tom nevim nic, pac sem se dycky jen vezl, jako spravna lamca, a stejne tomu neverim wink.gif


no vidíš to, a já jel třeba taky 6 lvl servisů denně .D


a nic nereknes smile.gif priste gimme echo wink.gif


no on se se mnou většinou už někdo vezl, skoro pořád full game


nj hral si se mnou wink.gif hej na tohle nebudu odepisovat pač se do mě pusti cele cz/sk wink.gif ~ speedy by určitě nedal 1-95 wink.gif ale johann klidně wink.gif a jak řikam ti anci ti davaji expy jak kurvy wink.gif nm @ hell wink.gif


psal jsem to tu včera v noci. anci ti daj celkem 61 mega expu. to ale nemeni nic na tom, ze je musis udelat na lvlu 92-3 a pak uz musis na baaly. protoze tam to jde rychlejc nez v tristu. pala lvl 95 mel v tristu za 4 hodiny asi mio expu. uznej za na baalech udela vic biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll