d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lfg Hc > minimalne celej normal
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 04:36am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 12:34)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:31)
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)


ja myslim, ze vydrzi az ke kováři (imbue quest) biggrin.gif


a nakonec se pletem vsici a poripaji na raven smile.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jun 23 2007 04:37am
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 04:39am
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^


ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:43am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^


ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..


na eastu wink.gif pojĎ smile.gif tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba smile.gif free věci etc tongue.gif hm ?tongue.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 23 2007 05:44am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:36pm)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 12:34)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:31)
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)


ja myslim, ze vydrzi az ke kováři (imbue quest) biggrin.gif


a nakonec se pletem vsici a poripaji na raven smile.gif


ja su rychla krysa .. mne nedostanou, kdyz je pruser zdraham jak vo zivot ... a to tak rychle ze si vobcas ani nefsimnu ze uz sem mrtvej biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 05:45am
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^


ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..


na eastu wink.gif pojĎ smile.gif tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba smile.gif free věci etc tongue.gif hm ?tongue.gif


uvidim jestli vubec zacnu hrat tongue.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 23 2007 05:46am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 11:45am)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^


ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..


na eastu wink.gif pojĎ smile.gif tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba smile.gif free věci etc tongue.gif hm ?tongue.gif


uvidim jestli vubec zacnu hrat tongue.gif


lol no tak nevim no ale kdybys přišel na east a hral bys se mnou byl bych happy imo stejně budeš hrat biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 06:10am
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:46am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 11:45am)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou biggrin.gif (teda podle toho jake mate zatim slozeni)


no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)


jako u andy na hell?^^


ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..


na eastu wink.gif pojĎ smile.gif tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba smile.gif free věci etc tongue.gif hm ?tongue.gif


uvidim jestli vubec zacnu hrat tongue.gif


lol no tak nevim no ale kdybys přišel na east a hral bys se mnou byl bych happy imo stejně budeš hrat biggrin.gif


to ani ja samotny velky buh nevim ete 100 pro sad.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 06:15am
nekecej, bues hrat jako vzdy ...
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 06:16am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 14:15)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...


jj to jen dela, stejne se vrati,
taky ztracenej pripad - zavislost jak svina biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll