☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Lfg Hc > minimalne celej normal
Prev
1
3
4
5
6
7
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2243
Replies: 93
Track Topic
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#41
Jun 23 2007 04:36am
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 12:34)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:31)
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)
ja myslim, ze vydrzi az ke kováři (imbue quest)
a nakonec se pletem vsici a poripaji na raven
Rakiii
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold
:
3,925.00
#42
Jun 23 2007 04:37am
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#43
Jun 23 2007 04:39am
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#44
Jun 23 2007 05:43am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
na eastu
pojĎ
tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba
free věci etc
hm ?
RatTSnakeCZ
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold
:
3.33
#45
Jun 23 2007 05:44am
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 23 2007, 12:36pm)
Quote (dessa5 @ Sat, 23 Jun 2007, 12:34)
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 12:31)
nefandi si, popravi te uz rakanishu ~~ (ne ze bych ti to pral ofc)
ja myslim, ze vydrzi az ke kováři (imbue quest)
a nakonec se pletem vsici a poripaji na raven
ja su rychla krysa .. mne nedostanou, kdyz je pruser zdraham jak vo zivot ... a to tak rychle ze si vobcas ani nefsimnu ze uz sem mrtvej
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#46
Jun 23 2007 05:45am
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
na eastu
pojĎ
tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba
free věci etc
hm ?
uvidim jestli vubec zacnu hrat
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#47
Jun 23 2007 05:46am
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 11:45am)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
na eastu
pojĎ
tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba
free věci etc
hm ?
uvidim jestli vubec zacnu hrat
lol no tak nevim no ale kdybys přišel na east a hral bys se mnou byl bych happy imo stejně budeš hrat
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#48
Jun 23 2007 06:10am
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:46am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 11:45am)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 23 2007, 11:43am)
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 10:39am)
Quote (Rakiii @ Sat, Jun 23 2007, 10:37am)
Quote (MrReaper @ Sat, Jun 23 2007, 10:30am)
Quote (Leri @ Sat, 23 Jun 2007, 08:20)
Ja se tesim jak vsichni pochcipate s tou vasi bandou
(teda podle toho jake mate zatim slozeni)
no ja to vidim tak ze zarvem u andy pochybuju ze boer, hammer nebo ele druid nam tam k necemu budou (i kdyz nechci podcenovat shout, might ani oaka)
jako u andy na hell?^^
ja si mozna udelam bo babu for fun jestli cete..
na eastu
pojĎ
tam ti zulibaji nohy za nějakeho bo barba
free věci etc
hm ?
uvidim jestli vubec zacnu hrat
lol no tak nevim no ale kdybys přišel na east a hral bys se mnou byl bych happy imo stejně budeš hrat
to ani ja samotny velky buh nevim ete 100 pro
CarodeJ
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold
:
689.00
#49
Jun 23 2007 06:15am
nekecej, bues hrat jako vzdy ...
dessa5
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold
:
2,192.00
#50
Jun 23 2007 06:16am
Quote (CarodeJ @ Sat, 23 Jun 2007, 14:15)
nekecej, bues hrat jako vzdy ...
jj to jen dela, stejne se vrati,
taky ztracenej pripad - zavislost jak svina
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact