d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdy Bude Reset > mno tak se ukazte
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Jun 21 2007 02:19am
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 07:21am)
200fg tomu, kdo udela v novym ladderu jako prvni lvl 97 smile.gif


200 fg o to, ze to udela hero biggrin.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 21 2007 02:53am
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 21 2007, 08:19am)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 07:21am)
200fg tomu, kdo udela v novym ladderu jako prvni lvl 97 smile.gif


200 fg o to, ze to udela hero biggrin.gif


v tom pripade 200fg tomu, kdo udela 97 jako prvni po Herovi...

a aby to bylo zajimavejsi, tak na HC

This post was edited by Radmag on Jun 21 2007 02:55am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 21 2007 03:19am
Quote (Radmag @ Thu, 21 Jun 2007, 09:53)
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 21 2007, 08:19am)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 07:21am)
200fg tomu, kdo udela v novym ladderu jako prvni lvl 97 smile.gif


200 fg o to, ze to udela hero biggrin.gif


v tom pripade 200fg tomu, kdo udela 97 jako prvni po Herovi...

a aby to bylo zajimavejsi, tak na HC


ty chces udelat leraka zavislym jeste vic nez je ? biggrin.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 21 2007 03:27am
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 21 2007 03:35am
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 21 2007 03:37am
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:35)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol


lol vies citat tak citaj www.battle.net/diablo2exp
ty lol lolovsky
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Jun 21 2007 03:48am
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:37)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:35)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol


lol vies citat tak citaj www.battle.net/diablo2exp
ty lol lolovsky


LOL
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 21 2007 03:51am
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:48)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:37)
Quote (zerkii @ Thu, 21 Jun 2007, 11:35)
Quote (AcedraC @ Thu, 21 Jun 2007, 10:27)
http://www.battle.net/

RESET ofic oznameny na 25 juna smile.gif


lol


lol vies citat tak citaj www.battle.net/diablo2exp
ty lol lolovsky


LOL


mas pravdu radsej ako reset si treba kupit oblecenie od nackov uglyhammer.gif

vies aj pisat nieco ine ako LOL alebo Thor steinar ??? alebo chytas inteligencny kvocient od tvojej novej thor bundy??
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 21 2007 04:09am
Quote (unknown_spirit @ Thu, Jun 21 2007, 09:19am)
Quote (Radmag @ Thu, 21 Jun 2007, 09:53)
Quote (undead_lord @ Thu, Jun 21 2007, 08:19am)
Quote (Radmag @ Thu, Jun 21 2007, 07:21am)
200fg tomu, kdo udela v novym ladderu jako prvni lvl 97 smile.gif


200 fg o to, ze to udela hero biggrin.gif


v tom pripade 200fg tomu, kdo udela 97 jako prvni po Herovi...

a aby to bylo zajimavejsi, tak na HC


ty chces udelat leraka zavislym jeste vic nez je ? biggrin.gif


jo biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 21 2007 04:22am
reset je mi u prdele, jsem zvedavej co zase blizz zhnoji novym patchem
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll