d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 10 2007 11:23pm
a jak vis ze to byl on? mas nakej dukaz nebo si to jenom mysliis?
*dvakrat mer jednou reš* d-lol.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 10 2007 11:29pm
Quote (Nipik @ Mon, Jun 11 2007, 06:23am)
a jak vis ze to byl on? mas nakej dukaz nebo si to jenom mysliis?
*dvakrat mer jednou reš* d-lol.gif


todle je tutovka.. :-) druhej den po tom co byl vykradenej shifty prodava zaka 200ed bered, shako 140 jahed .. ^^ nemyslim si ze by to namefil pres noc biggrin.gif este kdyz to sou presne veci co mel na palovi tongue.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 11 2007 12:47am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 11 2007 12:51am
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 11 2007 01:09am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.

me uz nemas v f listu? cry3.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 11 2007 01:18am
Quote (Radmag @ Mon, Jun 11 2007, 07:09am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.

me uz nemas v f listu? cry3.gif


cry draellien nebo jak to je smile.gif
asi budu hrat rogue
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 11 2007 01:51am
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 07:18am)
Quote (Radmag @ Mon, Jun 11 2007, 07:09am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.

me uz nemas v f listu? cry3.gif


cry draellien nebo jak to je smile.gif
asi budu hrat rogue

k, rogue bezt ganker
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2007 04:44am
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik


já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.

Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 11 2007 05:32am
Quote (Radmag @ Mon, Jun 11 2007, 07:51am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 07:18am)
Quote (Radmag @ Mon, Jun 11 2007, 07:09am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 06:51am)
Quote (z3r0. @ Mon, Jun 11 2007, 06:47am)
Quote (Sentinel4 @ Mon, Jun 11 2007, 12:01am)
Quote (zerkii @ Sun, Jun 10 2007, 10:12pm)
To nasere, ale může mi někdo vysvětlit k čemu je dobrý to sdílení accs?

Kromě toho, že se snad dycky najde jeden dobrák, co ho vykrade. biggrin.gif


nevim, ja sdilim acc s dost lidma a hodi se mi to. sam vis co mam a co maj oni a nikdy se nam nic neztratilo.
ma to vyhodu, ze si muzu pucit jejich chary na pvp, kdyz me muj nudi atd.


Jak rika viky je to dobre,ale musis tomu druhemu dosti verit. Ja sdilim s jirkou a sem naprosto spokojen,jen nevim viky ... ty to mas podstatne horsi,nebot to jsou i lide ze zahranici (nebo se pletu?) ,takze jakmile budou chtit skoncit tak te muzou okrast a uz o nich neuslysis. Ale zalezi na dane osobe no...


jsou to jen lide ze zahranici a sob, muj f list=jen jeden cech a to se sob na hc, jinak tam jsou jen cizaci, zeptej se treba zerkiiho smile.gif
Nevim, ja jim proste verim a myslim, ze mnohdy jsou lepsi nez vetsina cechu.

me uz nemas v f listu? cry3.gif


cry draellien nebo jak to je smile.gif
asi budu hrat rogue

k, rogue bezt ganker


jo, o to mi jde smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Jun 11 2007 06:28am
Quote (st3pix @ Mon, Jun 11 2007, 10:44am)
Quote (Karbec @ Sun, Jun 10 2007, 03:37pm)
tak tohle je rofl..
me vykradly x krát..
vocuh phu.. nezer to tolik


já jen nechci, abychom dopadli jak korejci, kteří se střílejí kvůli prohraný DotĚ nebo nevim co.

Okradl tě, seš nasranej, k. Ale víc bych to nehrotil


myslim si ze tady uz to bylo hodne krat. nekdo se nasere, zepta se o adresu nebo chce bitku irl, ale stejne k tomu nedojde protoze to jsou jenom chlapacky reci, na ktery stejne zapomene behem par hod, protoze to nemysli vazne...

viz ja vs zero .. uz me nechal na pokoji..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll