d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Urazy > podelte sa so svojimi urazmi
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 11:10am
Quote (FF-speed @ Sun, 3 Jun 2007, 18:56)
Quote (Karbec @ Sun, 3 Jun 2007, 07:13)
Natrzeny vazy v kolene , ale jinak nic , tez klepam ^^


liar ...... to neme bt ve biggrin.gif


no tak jako naky craps , ale jinak nic vaznejsiho smile.gif
Member
Posts: 49
Joined: May 29 2007
Gold: 57.90
Jun 5 2007 07:09am
hmm, zlomen ruka pi pdu na kolekovch bruslch, hokejka se zaklesla o zbradl a moje ruka se roztpala o hokejku biggrin.gif
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Jun 23 2007 09:19am
Quote (KrazyKow @ Sun, Jun 3 2007, 04:07pm)
Ked som bol maly tak som spadol z trojkolky, a rastu mi zuby tak trocha nad sebou (aj ked teraz to uz je skoro v pohode)
- jednotka nerastla, trojka nad dvojkou etc.
- 45 min zakrok som mal

Potom v skole bolo otvorene okno a ja som ho jaksik rozbil hlavou ked som isiel a nepozeral sa
- nejake stehy

A doma som tiez nieco rozbil hlavou, ale to som ani nesiel do nemocnice smile.gif


+1 prave som sa vratil z biku,

isiel som dole taky zjazd tak 20-30km som mohol ist a mimo cestu som vyvies, vydrbal sa asi cez bike a ten cezo mna biggrin.gif

A nastastie len oskrete brucho, rozbite oba lakte a obe kolena biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 23 2007 09:37am
zlámaná ruka v předlokt­ - pád ze schodů
párkrát výron kotn­ku, sem tam nějaký ty přetrhaný vazy - klasickej basketbalovej úraz
asi 12 stehů na hlavě - rubnul jsem se o otevřený okno (za stř­zliva)
seš­vaný oboč­ - 6 stehů - basket
seš­vaná brada - 4 stehy - ožralej jak prase jsem v hospodě na Viktorce ryl hubou v tom štěrku na zahrádce
zlomený žebro - karate
a pak určitě ještě ňáký drobnosti z karate,

edit: sry, esli je to necitelny, prepnete si prohlizec do uncicode (utf-8)

This post was edited by dessa5 on Jun 23 2007 09:42am
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 23 2007 09:56am
mno nevm jestli nebudu vypadat uz jako chodici mrtvola ... ale presto biggrin.gif

zacneme od zhora a jsou v nekterych pripadech pouze odhady:

hlava: 2x praskla lebka
krk: 1x zabodnutej drak do krku icon_pointr.gif nevinne pousteni draku v mladi neni az tak bezpecne smile.gif
2x klicni kost
1x vyhozene prave rameno icon_pointr.gif spad sem do sudu na cerpani destove vody
1x totalne rozmaslovana leva ruka icon_pointr.gif melo to i doktorke oznaceni, uz si ale nepamatuju jak se to zovalo smile.gif
rozdrcene kycle
ustrel v pateri
asi 50x vyhozene leve koleno a rozdrcena leva pata

a ac je to difnu ziju, nepajdam ... zvladnu pocitat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 23 2007 11:55am
Quote (RatTSnakeCZ @ Sat, Jun 23 2007, 03:56pm)
mno nevm jestli nebudu vypadat uz jako chodici mrtvola ... ale presto biggrin.gif

zacneme od zhora a jsou v nekterych pripadech pouze odhady:

hlava: 2x praskla lebka
krk: 1x zabodnutej drak do krku icon_pointr.gif nevinne pousteni draku v mladi neni az tak bezpecne smile.gif
2x klicni kost
1x vyhozene prave rameno icon_pointr.gif spad sem do sudu na cerpani destove vody
1x totalne rozmaslovana leva ruka icon_pointr.gif melo to i doktorke oznaceni, uz si ale nepamatuju jak se to zovalo smile.gif
rozdrcene kycle
ustrel v pateri
asi 50x vyhozene leve koleno a rozdrcena leva pata

a ac je to difnu ziju, nepajdam ... zvladnu pocitat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


prvy cze / svk ironman biggrin.gif
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 23 2007 12:18pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, Jun 23 2007, 07:55pm)
Quote (RatTSnakeCZ @ Sat, Jun 23 2007, 03:56pm)
mno nevm jestli nebudu vypadat uz jako chodici mrtvola ... ale presto biggrin.gif

zacneme od zhora a jsou v nekterych pripadech pouze odhady:

hlava: 2x praskla lebka
krk: 1x zabodnutej drak do krku icon_pointr.gif nevinne pousteni draku v mladi neni az tak bezpecne
2x klicni kost
1x vyhozene prave rameno icon_pointr.gif spad sem do sudu na cerpani destove vody
1x totalne rozmaslovana leva ruka icon_pointr.gif melo to i doktorke oznaceni, uz si ale nepamatuju jak se to zovalo
rozdrcene kycle
ustrel v pateri
asi 50x vyhozene leve koleno a rozdrcena leva pata

a ac je to difnu ziju, nepajdam ... zvladnu pocitat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


prvy cze / svk ironman biggrin.gif


hmm, cze Ironman ... to by bylo nice biggrin.gif ... ale ... vlastne jo pac mam v rameni a v noze naky titanovy spoje .. asi abych se nerosypal biggrin.gif halt pajdava krysa a retardovanej had biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2007 01:03pm
Vedle vas jsem asi nula....ja mivam jen takove hokejove blbosti.. wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 23 2007 01:06pm
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:03)
Vedle vas jsem asi nula....ja mivam jen takove hokejove blbosti.. wink.gif


( "hokejove blbosti" )
(( Otres mozku , rozbita hlava ,..... ))
^^ laugh.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 23 2007 01:38pm
Quote (Karbec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:06)
Quote (palec @ Sat, 23 Jun 2007, 21:03)
Vedle vas jsem asi nula....ja mivam jen takove hokejove blbosti.. wink.gif


( "hokejove blbosti" )
(( Otres mozku , rozbita hlava ,..... ))
^^ laugh.gif


puk dokaze divy, kdyz to clovek neceka smile.gif ja sem dostal pukem do palice, kdyz sem projizdel za brankou bez helmy a celkem to zabolelo smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll