d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vseobecny Pokec > misto pro vase pocity
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 2 2007 02:12pm
Quote (zerkii @ Sat, 2 Jun 2007, 22:04)
Quote (CarodeJ @ Sat, 2 Jun 2007, 20:57)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano smile.gif


Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.


se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?


Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?


PvP @ RL?


PvP jo... ale ne Player vs Player ale Person vs Person smile.gif (pripadne Puncher vs Puncher smile.gif )
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jun 2 2007 02:13pm
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:57pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano smile.gif


Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.


se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?


Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?


se tedka podivej na nazev topicu. Jenom jsem se vyjadril, misto toho se ti neco nelibi a chces hned bitku .. jak detinske

Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 2 2007 03:03pm
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 08:13pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:57pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano smile.gif


Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.


se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?


Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?


se tedka podivej na nazev topicu. Jenom jsem se vyjadril, misto toho se ti neco nelibi a chces hned bitku .. jak detinske


Nic o bitce sem nerikal, treba v realu nejses takova guma a pujde s tebou normalne hovorit ... on Ti nekdo vyhrozoval, ze hned nabyvas dojmu, ze pri osobnim setkani Ti automaticky rozslapu xicht ?Z toho mit strach nemusis sasku smile.gif Jsem mirumilovnej clovek tongue.gif

This post was edited by CarodeJ on Jun 2 2007 03:04pm
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Jun 2 2007 03:14pm
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 09:03pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 08:13pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:57pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano smile.gif


Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.


se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?


Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?


se tedka podivej na nazev topicu. Jenom jsem se vyjadril, misto toho se ti neco nelibi a chces hned bitku .. jak detinske


Nic o bitce sem nerikal, treba v realu nejses takova guma a pujde s tebou normalne hovorit ... on Ti nekdo vyhrozoval, ze hned nabyvas dojmu, ze pri osobnim setkani Ti automaticky rozslapu xicht ?Z toho mit strach nemusis sasku smile.gif Jsem mirumilovnej clovek tongue.gif


logicky z toho vypliva ..
mirumilovny sasek
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 2 2007 03:29pm
spíte už, dìtièky?
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 2 2007 05:03pm
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 09:14pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 09:03pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 08:13pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:57pm)
Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano smile.gif


Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.


se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?


Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?


se tedka podivej na nazev topicu. Jenom jsem se vyjadril, misto toho se ti neco nelibi a chces hned bitku .. jak detinske


Nic o bitce sem nerikal, treba v realu nejses takova guma a pujde s tebou normalne hovorit ... on Ti nekdo vyhrozoval, ze hned nabyvas dojmu, ze pri osobnim setkani Ti automaticky rozslapu xicht ?Z toho mit strach nemusis sasku smile.gif Jsem mirumilovnej clovek tongue.gif


logicky z toho vypliva ..
mirumilovny sasek


Asi mas ve svem okoli same prijemne lidi, kdyz Ti to z toho logicky vyplynulo.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 2 2007 05:11pm
flame [on]
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 2 2007 06:15pm
Quote (Esantin @ Fri, Jun 1 2007, 04:28am)
Quote (ghetofu @ Fri, Jun 1 2007, 04:02am)
Mùj pocit z úrovnì a lidí na dnešním Diablu je velmi špatný.
Myslim si že Diablo neni to co byvalo..


AHOJ HERO


nejsem hero...
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2007 01:15am
Quote (ghetofu @ Sun, 3 Jun 2007, 02:15)
Quote (Esantin @ Fri, Jun 1 2007, 04:28am)
Quote (ghetofu @ Fri, Jun 1 2007, 04:02am)
Mùj pocit z úrovnì a lidí na dnešním Diablu je velmi špatný.
Myslim si že Diablo neni to co byvalo..


AHOJ HERO


nejsem hero...


AHOJ GHETOFU
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 3 2007 02:27am
Quote (Karbec @ Sun, Jun 3 2007, 07:15am)
Quote (ghetofu @ Sun, 3 Jun 2007, 02:15)
Quote (Esantin @ Fri, Jun 1 2007, 04:28am)
Quote (ghetofu @ Fri, Jun 1 2007, 04:02am)
Mùj pocit z úrovnì a lidí na dnešním Diablu je velmi špatný.
Myslim si že Diablo neni to co byvalo..


AHOJ HERO


nejsem hero...


AHOJ GHETOFU


Hero vis ze te za ten multi muzou locknout?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll