Quote (undead_lord @ Sat, Jun 2 2007, 07:43pm)
Quote (CarodeJ @ Sat, Jun 2 2007, 07:12pm)
Quote (Runn3r @ Sat, Jun 2 2007, 02:04am)
Dobre rano 
Jsem rad, ze kdyz uz nekdo potrebuje naprosto okate +1, tak to dela tady a ne jinde, super.
se podivej na svoje posty. Bud napises jenom vocuh a nebo jednoduse quotnes posty a ani se k tomu nevyjadrujes. Taky +1?
Tim sem chtel pouze vyjadrit svou radost, ze moje snazeni k necemu bylo, alespon castecne ... nic proti +1 nemam, pokud to clovek nedela naprosto umyslne v threadech, ktere k necemu jsou ... Jestli mas potrebu se do me navazet, tak se muzeme nekde sejit a vyridit to jednou pro vzdy.Hm ?