Quote (doobik @ Tue, May 29 2007, 09:13pm)
http://ceknito.sk/video/41086 bacha,nepozerat po 22:00,lebo sa na mieste poserete,aspon imho vecer to musi byt mrte neprijemne...
Som zvedavy,kolko ludi si to trufnes kuknut...
ROFL

tak cekal sem fakt dost veci, ale toto bylo naprosto BRUTALNI!
hahaha ... ja cekal nakou prasarnu desnou