Quote (xLYNXx @ Mon, May 28 2007, 08:10pm)
Quote (Karbec @ Mon, May 28 2007, 07:06pm)
mas u me bod , sem na fotce! joooooioooooo
btw .. mas èervený oèííí ^^
je tu tma
edit pro konzervativce, 1 foto z rodinne Vanocni oslavy ( modra kosile

)

co takle postnout segry vystrih zblizka ?

btw mas u me bod za IM tricko ..