Quote (MrReaper @ Tue, 5 Jun 2007, 15:36)
Quote (kvaski_svk @ Tue, 5 Jun 2007, 16:27)
Ide niekto z vas na Iron Maiden v Ostrave 6.6?
pokud se nepletu tak tam jde Leri slavit maturitu za 7 (muj tip Leri, doufam ze si to ted davas

) a jinak asi nikdo...
LEri tam jde 100% ... taky doufám že to dává