d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hledam Uber Team > lidi nesmejte se mi sem luma...
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
May 29 2007 10:18am
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 04:11pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet


No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo biggrin.gif

ma to dva hacky potrebujes skillery a cham sur io lo:D


skillery zas tak az moc ne... nebo 40potvurek ti je malo? spís small charmy na resi.. :/
Jinak Cham Sur Io Lo bych mohl sehnat za 40fg... snad...
Takže ted jdu vydìlávat...

Nechcete nìkdo koupit:
cold soso skiller
def pala skiller 37life
highlord's amu
ww 62life
wizardspike
??? tongue.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
May 29 2007 10:47am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 04:18pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 04:11pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet


No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo biggrin.gif

ma to dva hacky potrebujes skillery a cham sur io lo:D


skillery zas tak az moc ne... nebo 40potvurek ti je malo? spís small charmy na resi.. :/
Jinak Cham Sur Io Lo bych mohl sehnat za 40fg... snad...
Takže ted jdu vydìlávat...

Nechcete nìkdo koupit:
cold soso skiller
def pala skiller 37life
highlord's amu
ww 62life
wizardspike
??? tongue.gif



na to je tenhle topic

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6641250&f=264
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 29 2007 11:41am
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 06:18pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 04:11pm)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 06:04pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 03:52pm)
hhh ok mno podle speeda bych prezil ale to je cele biggrin.gif asi bych oddelal skillery a hodil si tam charmen na rezi ale hafo biggrin.gif a osm lvl budes mit hned ..... bude me zajimat jestli si das ubery.. ale sebo ja tu mluvim o uber teamy na delani uber lvl ne o uberovani na charmy smile.gif nevim jestli si to tak myslel... jako charmen sou lakave.... ale uber lvl je lepsi aspon bych to chtel umet


No já spíš tedka uvazuju o tech charmach, potøebuju si nìjak vydìlat bo chci soso pøevlíct do nového, ten nekro nemusí být špatnej, ale má to jeden háèek, celkem dost velkej... Potøebuju Cham + Sur + Io + Lo biggrin.gif

ma to dva hacky potrebujes skillery a cham sur io lo:D


skillery zas tak az moc ne... nebo 40potvurek ti je malo? spís small charmy na resi.. :/
Jinak Cham Sur Io Lo bych mohl sehnat za 40fg... snad...
Takže ted jdu vydìlávat...

Nechcete nìkdo koupit:
cold soso skiller
def pala skiller 37life
highlord's amu
ww 62life
wizardspike
??? tongue.gif

lol dalsi spammer biggrin.gif mno uvidis treba je to v poho ale pokud bude kouzlit nebo tak nebojis se ze ti priserky lehnou?ja nevim me se to tak zda..
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 30 2007 01:51pm
bump
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 30 2007 01:56pm
Quote (alda @ Wed, May 30 2007, 07:51pm)
bump


lol proè bump aldo ? ^^ jediné co potøebuješ je hledat klíèe ....... zbytek = " /w *protector. Tome mas cas ? "........

smile.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 30 2007 03:31pm
Quote (FF-speed @ Wed, May 30 2007, 07:56pm)
Quote (alda @ Wed, May 30 2007, 07:51pm)
bump


lol proè bump aldo ? ^^ jediné co potøebuješ je hledat klíèe ....... zbytek = " /w *protector. Tome mas cas ? "........

smile.gif


biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 30 2007 04:08pm
Quote (Runn3r @ Tue, May 29 2007, 12:49pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 10:50am)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit


jak budeš chtit expit char tak mi napiš taky pùjdu biggrin.gif


jó toho tam vemte.. prej potøebuje body do PK tabulky.. takze se rovnou rozlucte s postavama .. mentál.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 30 2007 11:31pm
Quote (Sobcz @ Wed, May 30 2007, 10:08pm)
Quote (Runn3r @ Tue, May 29 2007, 12:49pm)
Quote (alda @ Tue, May 29 2007, 10:50am)
Quote (Sebasti @ Tue, May 29 2007, 11:59am)
Sorry, ale nechce se mi to èíst celé, takže máš nìkoho aldo?
Pokud by jsi chtìl nekra, tak napiš... smile.gif
btw, taky mám nový avatar smile.gif))


moc hezkej sign po mature taky udelam update
btw potrebuju dva paly myslim ze jednoho cs a jednoho babu
+sebe jeste vylepsit


jak budeš chtit expit char tak mi napiš taky pùjdu biggrin.gif


jó toho tam vemte.. prej potøebuje body do PK tabulky.. takze se rovnou rozlucte s postavama .. mentál.


Red portal tppkey
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 31 2007 08:26am
hh ok biggrin.gif
tome a kdy kurva mas cas biggrin.gif;)
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 31 2007 08:30am
Quote (alda @ Thu, May 31 2007, 02:26pm)
hh ok biggrin.gif
tome a kdy kurva mas cas biggrin.gif;)


momentálnì se tam " kurva" moc neobjevuju sad.gif sere se mì IRL .... ale když mì dáš èas a den tak si zkusím udìlat èas
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll