d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > O_o Hip Hop Topic > Hip hop, dont stop
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 27 2007 10:46am
No to su faaaakt ze drsny punkeri,"NasMalyPesBoby-style" skupina smile.gif ...
Ale ta pesnicka je fajn smile.gif ...
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 10:51am
jsem jenom napsal, e ty symboly byly ukraden, take to znamen, teba e vikingov nebyly nckov, jinak nikoho neospravedluju..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 27 2007 11:57am
Quote (M0f0 @ Sun, 27 May 2007, 17:41)
Quote (zerkii @ Sun, 27 May 2007, 18:32)
Quote (Esantin @ Sun, 27 May 2007, 16:49)
btw myslim, e faistick symboly byly ukraden jinm kulturm


Pravda, napklad Swastika je star asi 7k let. Nmci se taky hodn obraceli k Nordick mytologii, nkter runy z n, kter pouvala Nmeck e za 2WW jsou i v Diablu. smile.gif


aha, takze to ich ospravedlnuje, tak potom OK

inak naj hip hop na slovensku robia aj tak punkeri

http://www.youtube.com/watch?v=6UCpcKThiWw


to su neni cisti punkeri ale neva
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 27 2007 12:05pm
hm, co je to tu za topiky..... jediny co muzu rict k teto rubrice je, ze hip hop poslouchaj jen vypatlanci .... bez urazky smile.gif stejne jako techno ......... biggrin.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
May 27 2007 12:12pm
Vypatlany je ten,kto hodnoti ludi podla stylu hudby...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 27 2007 12:19pm
Quote (xLYNXx @ Sun, 27 May 2007, 20:05)
hm, co je to tu za topiky..... jediny co muzu rict k teto rubrice je, ze hip hop poslouchaj jen vypatlanci .... bez urazky smile.gif stejne jako techno ......... biggrin.gif


jediny co muzu o cloveku s takovymhle nazorem je to ze je to vypatlanec...bez urazky smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 12:21pm
omg a je ije anarchie na cze / svk!
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 27 2007 12:35pm
Quote (Esantin @ Sun, May 27 2007, 06:21pm)
omg a je ije anarchie na cze / svk!


ofc biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 27 2007 12:44pm
Quote (zerkii @ Sun, 27 May 2007, 17:29)
ANTIFA paranoidn je, to mi nikdo nevymluv. smile.gif

Jinak vcemn souhlasim, taky jsem tady mylenku NS nebo neo-nacisty nijak neobhajoval a TS si budu v klidu nosit dl, pe jsou to prost skvl hardy. wink.gif


nerekl jsem ze neni paranoidni a ani jsem nerekl ze je... to je tvuj nazor a brat ti ho nebudu... jinak hadry nos jake chces, ja spis reagoval na zminky o Nazi...
btw kdo rekl ze Vikingove byli nazi nebo fasouni? laugh.gif vetsi blbost se slychava malokdy laugh.gif ti ani nevedeli co to je rasismus (mozna proto ze byli Arijci smile.gif )

Quote (doobik)
Vypatlany je ten,kto hodnoti ludi podla stylu hudby...

Vouch wink.gif teda Vocuh

edit: jo a jeste se chci omluvit nekomu koho jsem kdysi narkl z toho ze posloucha sracky kdyz psal ze posloucha Trip Hop, uz jsem se obeznamil z fakty a jsem nucen uznat ze to je super muzika (minimalne v podani Portishead)

This post was edited by MrReaper on May 27 2007 12:46pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 27 2007 12:47pm
j psal o nacistick symbolice kter si vypujila symboly jinde, take nejsou vlastn, teba i hakovej k je ukradenej, te nevim odkud, akort je otoenej.
tady je teba nacistick propaganda




This post was edited by Esantin on May 27 2007 01:01pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll